![](https://s.06236.com.ua/section/logo/upload/pers/93/logo.png?20240727)
08:00, 21 грудня 2021 р.
До нужденних дітей Авдіївки завітав Святий Миколай
![Фото з офіційного сайту ВЦА Фото з офіційного сайту ВЦА](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото з офіційного сайту ВЦА
19 грудня всі українці відзначали День Святого Миколая, який вважається покровителем дітей і їх захисником. Саме через це для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах нашої громади і була організована благодійна акція.
Про це повідомляє ВЦА.
Миколай не тільки приніс нужденним дітям Авдіївки солодкі подарунки, але й забеспечив речами перої необхідності. Так, протягом минулого тижня та на початку цього діти отримали і отримують подарунки від небайдужих мешканців міста, які прийняли рішення напередодні свята зробити добрі справи для дітей і їх родин. Дітям був подарований одяг, взуття, іграшки, а одній родині, в якій виховуються шестеро дітей - телевізор.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...