• Головна
  • В Авдіївці продовжується розробка Стратегії розвитку громади до 2027 року
13:13, 23 грудня 2021 р.

В Авдіївці продовжується розробка Стратегії розвитку громади до 2027 року

Фото з офіційного сайта ВЦА

Фото з офіційного сайта ВЦА

22 грудня в приміщенні військово-цивільної адміністрації відбулось друге засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Авдіївської міської ТГ на період до 2027 року.

Про це повідомляє ВЦА.

Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Юлія Ткачук презентувала розроблений профіль Авдіївської міської територіальної громади.

Національний експерт зі стратегічного планування Віктор Бондарук ознайомив присутніх з результатами соціологічного дослідження. Опитування було проведено серед жителів громади, учнівської молоді та представників бізнесу. На основі підготовлених анкет, провели узагальнення відповідей цих трьох категорій респондентів. Загальний результат дослідження буде враховано при розробленні стратегічних цілей і завдань нашої громади.

Друга частина засідання проводилася в форматі дискусійного обговорення щодо поточної ситуації, аналізу зовнішнього та внутрішнього середовища, визначення головних проблем, напрацювання SWOT-аналізу, визначення стратегічного бачення громади.

Наступне засідання робочої групи планується провести у другій половині січня 2022 року, де буде представлена більш детальна інформація по громаді, визначені стратегічні та оперативні цілі розвитку та перелік перспективних проєктних ідей розвитку Авдіївської громади на 5 років.

З усіма актуальними новинами щодо процесу розробки Стратегії розвитку можна ознайомитися на сайті Авдіївської міської ВЦА за посиланням, а також в мережі Facebook.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стартегія #розвиток #громада #Авдіхївка
live comments feed...