• Головна
  • Авдіівська влада долучилась до засідання обласної наради щодо цивільного захисту населення
14:57, 24 грудня 2021 р.

Авдіівська влада долучилась до засідання обласної наради щодо цивільного захисту населення

Фото з офіційного сайту ВЦА

Фото з офіційного сайту ВЦА

Голова Авдіївської міської ВЦА Віталій Барабаш разом із заступником Євгеном Удовенком взяв участь у засіданні обласної наради під головуванням заступника керівника Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна щодо окремих питань цивільного захисту у зимовий період 2021-2022 років. В онлайн зустрічі також взяли участь начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій , цивільного захисту населення та військового обліку Сергій Бєляєв та представник ДПРЗ-15.

Про це повыідомляэє ВЦА. 

Під час засідання обговорили стан готовності підрозділів ДСНС до реагування на події та надзвичайні ситуації зимового періоду 2021-2022 років. Визначились, як оперативно вирішити проблемні питання організації взаємодії та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та подій зимового періоду.

Крім того, учасники наради обговорили питання вжиття комплексу заходів, спрямованих на зниження кількості загиблих на пожежах в територіальних громадах Донецької області, та розбудову системи місцевої та добровільної пожежної охорони.

Також присутні торкнулися питання готовності пунктів обігріву до прийому населення.

Нагадаємо, в Авдіївці працює приміщення для обігріву людей, де вже приймають відвідувачів, за адресою: вулиця Комунальна, буд. 8 (підвальне приміщення).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нарада #захист #ДСНС
live comments feed...