• Головна
  • В Авдіївці вирішували питання заборгованості із заробітної плати
08:20, 30 грудня 2021 р.

В Авдіївці вирішували питання заборгованості із заробітної плати

В Авдіївці вирішували питання заборгованості із заробітної плати

Вчора частково в онлайн-режимі відбулося засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Про це повідомляє ВЦА.

Члени комісії розглянули питання:
- про стан і перспективи погашення заборгованості із заробітної плати по ПрАТ «Авдіївський завод металевих конструкцій».

За інформацією керівництва ПрАТ «АЗМК», станом на 1 грудня 2021 року заборгованість із заробітної плати становила 2673,7 тис.грн. (за вересень - жовтень 2021 року) перед 137 працівниками.

З метою стабілізації фінансової ситуації підприємство проводить заходи з удосконалення виробничого процесу та розширення ринків збуту. Станом на 28 грудня 2021 року на підприємстві наявна заборгованість із виплати заробітної плати у сумі 1758,7 тис.грн. Протягом грудня підприємство погасило 915 тис. грн.

- про стан і перспективи погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та платежів до Пенсійного фонду.

На засідання запросили 15 фізичних осіб – підприємців, які мають заборгованість по сплаті ЄСВ. Члени комісії прийняли рішення вжити заходи щодо примусового стягнення існуючої заборгованості.

В Авдіївці вирішували питання заборгованості із заробітної плати, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зарплатня #комісія #заборгованість
live comments feed...