• Главная
  • В Авдіївці знову погіршується ситуація з коронавірусом
13:43, 27 января

В Авдіївці знову погіршується ситуація з коронавірусом

Фото з офіційного сайту ВЦА

Фото з офіційного сайту ВЦА

Сьогодні в приміщенні Авдіївської міської ВЦА відбулася позачергова спільна нарада за участі керівництва міста, представників служб та відділів ВЦА, АЦМЛ, ДСНС стосовно робоча нарада щодо епідемічної ситуації на території громади. 

Про це повідомляє ВЦА.

Директор КНП «АЦМЛ» Тетяна Пурій доповіла про стан вакцинації населення громади від ковіду. Станом на сьогодні вакциновано 32,3 % населення. Працівники всіх державних установ міста вакциновані на 100 %. Крім того, у місті почали щепити від коронавірусу бустерною дозою.

В Авдіїївці працюють центри масової вакцинації за адресами: вул.Комунальна,1 (Лафар), 2-й поверх, кабінет №27, вулиця Чистякова, 60-б (будівля колишньої залізничної поліклініки), де можна отримати першу дозу вакцини. Прищепитися другою дозою можна лише у лікарні.

Також було прийнято рішення щодо максимального контролю нарядами поліції охорони публічної безпеки та порядку місць найбільшого скупчення людей (громадські місця відпочинку, магазини, заклади громадського харчування тощо).

Крім того правоохоронці отримали доручення поновити перевірки громадського транспорту на предмет наявності сертифікатів про вакцинацію та носіння масок. Спільно з представниками Держпродспоживслужби вирішили й надалі продовжити регулярні перевірки суб’єктів господарювання з одночасним проведенням роз’яснювальної роботи серед населення щодо дотримання карантинних норм та обмежень у відповідності до діючого законодавства.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#коронавірус #вакцинація #ковід #Авдіївка
Последние новости
Объявления
live comments feed...