• Главная
  • Як авдіївцям самостійно перевірити ефективність медичної маски: дієві способи
12:58, 8 февраля

Як авдіївцям самостійно перевірити ефективність медичної маски: дієві способи

Як авдіївцям самостійно перевірити ефективність медичної маски: дієві способи

Новий штам коронавірусу Омікрон є найбільш заразним серед вже відомих. Зараження може траплятися швидше, але хвороба проходить в більш легкій формі. Однак, це не привід нехтувати засобами захисту від хвороби. Найдієвішим таким засобом є медична маска. А от те, наскільки вона ефективна, можна перевірити у домашніх умовах.

Так, вам знадобляться безпосередньо маски, свічки, сірники, розпилювач води. Перший спосіб полягає в наступному. Треба надягти маску, підпалити свічку та спробувати її задути. Якщо зробити це не вийшло, маска справді гідно захищає вас від проникнення інфекції.

Для другого випробування треба приготувати солодкий водяний розчин (воду змішати з цукром), і налити його до розпилювача. Цим розчином треба збризкати зовнішню сторону маски. Потім одягнути, і якщо ви відчуваєте солодкий присмак, значить засіб захисту поганий.

Треба також пам’ятати, що медичні маски треба регулярно змінювати. Адже вони не підходять для прання, або постійного користування, як це робить значна кількість людей в нашій країні. Деякі носять медичні маски з півроку, а інколи і довше. В цьому випадку навіть найгарніший засіб захисту втрачає свої здібності до стримування інфекції. І людина може захворіти, навіть надягнувши маску.

В такій ситуації, якщо не хочеться тратити гроші, можна придбати багаторазову маску, але й за її гігієною треба ретельно слідкувати.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#медична маска #коронавірус #перевірка
Последние новости
Объявления
live comments feed...