• Главная
  • Шостий кейс-чемпіонат M.STUDENT CHAMP відкритий
13:35, 18 февраля

Шостий кейс-чемпіонат M.STUDENT CHAMP відкритий

Шостий кейс-чемпіонат M.STUDENT CHAMP відкритий

Стартував освітній проєкт для студентів - M.STUDENT CHAMP, який проходить за підтримки Групи Метінвест. Про це повідомили у пресовій службі промислової компанії.

У відкритті заходу взяли участь студенти профільних технічних спеціальностей 3-5 курсів вишів та 4-х курсів технікумів і коледжів, ментори від навчальних закладів і  куратори з восьми міст України. Провідні спеціалісти підготували понад 130 кейсів у 12 напрямках, які учасники чемпіонату будуть вирішувати у реальних умовах виробництва.

За словами CEO Casers Євгена Урсалова, M.STUDENT CHAMP - приклад наймасштабнішого проєкту в Україні, який компанія Метінвест підтримує для розвитку молоді. З кожним роком чемпіонат набирає обертів. Росте аудиторія студентів, які бажають здобувати професійні знання та планують будувати кар’єру  на підприємствах України. Збільшується і кількість підприємств, що підтримують молодь у їх прагненнях.


Загалом, за п’ять років у чемпіонаті взяли участь близько 2 тисяч студентів. З них 452 вийшли у півфінал. Більш 100 студентів отримали перше робоче місце на підприємствах Метінвесту. Для майбутніх спеціалістів M.STUDENT CHAMP - це нагода ознайомитись з процесами виробництва, попрацювати в команді професіоналів та отримати практичні навички за фахом. Для компанії чемпіонат – це один з інструментів роботи з навчальними закладами міста у пошуку найкращих молодих спеціалістів.

«Співпраця бізнесу та навчальних закладів сприяє розвитку та підвищенню якості профільної освіти. Щоб залучити випускників вузів, технікумів, коледжів, Метінвест створює конкурентні та привабливі умови роботи, мотивує молодих спеціалістів до кар'єрного та професійного зростання. Криворізькі підприємства компанії відкривають для студентів IT лабораторії та коворкінги, реалізують конкурси для підтримки талановитої молоді, навчають студентів за дуальною системою освіти. Тільки у минулому році компанія Метінвест спрямувала у розвиток української молоді понад 50 млн гривень», - наголосив директор з персоналу та соціальних питань Північного ГЗК Андрій Щербак.

Реєстрація на кейс-чемпіонат продовжиться до 20 лютого за посиланням. У цей термін також необхідно заповнити мотиваційну анкету у кабінеті. Результати відбору будуть оголошені 23 лютого. Захист проєктів відбудеться наприкінці квітня в онлайн-форматі у півфіналі та фіналі. 


Від Метінвесту переможці отримають грошові винагороди. Найкращі студенти будуть запрошені для працевлаштування на підприємства компанії.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Метінвест #M.Student CHAMP #чемпіонат #студенти
Последние новости
Объявления
live comments feed...