• Головна
  • Спирт для горілки, як основа для настоянок та лікерів
Новини компаній
12:05, 11 липня 2022 р.

Спирт для горілки, як основа для настоянок та лікерів

Новини компаній

Попри те, що горілка має величезний попит серед покупців,через її специфічний смак багато шанувальників міцних напоїв воліють самостійно створювати алкоголь на її основі. Зазвичай це настоянки, наливки та лікери на фруктах та ягодах. Для їхнього приготування потрібна основа. Багато хто помилково вважає, що найкращим варіантом стане вже готова магазинна горілка. Але насправді це не так, оскільки вже готова продукція підходить для цих цілей не найкращим чином.

По-перше, на готовій горілці настоянки виходять занадто дорогими. По-друге, для більшості наливок на настоянок 40 градусів, які може забезпечити використання горілки – замало. Спеціалісти вважають, що міцність напою має бути не менше 45 градусів. І наголошують, що тільки в такому випадку можна отримати бажаний смак. Кінцева міцність настоянки чи лікеру буде залежати від його типу. Вона буде різної для солодких, гірких та пряних напоїв. При цьому, для приготування кожного з них знадобиться високоякісний купить спирт для водки.

Чим різні види спирту відрізняються один від одного

В першу чергу, коли ви будете вибирати спирт, зверніть увагу на те, який спосіб виготовлення був використаний. Він може бути дистильованим або ректифікованим. У першому випадку, дистилят зберігає смак сировини для браги. Це не буде оптимальним рішенням, якщо ви збираєтесь робити настоянку, наливку чи лікер, оскільки може суттєво вплинути, як на смакові властивості та і на аромат.

Ректифікований спирт не має ніяких запахів, тому для настоянок та наливок він підходить краще. Крім цього, таких варіант є цікавішим і тому, що має вищий рівень міцності. Якщо цей показник для дистиляту становить 60-70%, то для ректифікату – всі 96%.

Окрім способу виготовлення, потрібно враховувати клас очищення. За цим параметром питний спирт можна класифікувати на такі типи:

·спирт вищого очищення;

·пшенична сльоза;

·альфа;

·екстра;

·люкс.

Для домашнього приготування міцних напоїв на основі ягід та фруктів найкраще підходять другий та третій тип спирту. Проте слід враховувати, що їх придбання обійдеться недешево. При цьому є декілька можливостей заощадити. Для цього можна:

·Використовувати спирт люкс, який відноситься до середньої цінової категорії. Але при цьому рівень якості буде трохи меншим.

·Замовляти спирт гуртовими партіями. Для цього можна, наприклад, поєднатися зі знайомими. Таким чином, можна замовити дуже якісний спирт https://spirt24.com, вартість якого буде набагато нижчою завдяки гуртовій ціні.

Що потрібно враховувати при приготуванні настоянок та наливок

Крім правильного вибору спирту, якість міцного напою забезпечується дотриманням технології виробництва настоянок, наливок та лікерів. Зокрема, необхідно враховувати температуру, при якій напій настоюється. Оптимальний варіант – кімнатна температура. Якщо ви хочете, щоб напій мав якісь додаткові ефекти, це потрібно врахувати саме на цій стадії виробництва. Наприклад, якщо залишити напій настоюватися на сонці, коли температура навколишнього середовища буде вище, кінцевий напій буде мати світліший відтінок, а також легкий підкопчений присмак.

Щоб смак настойки чи наливки був більш насиченим, рекомендується перед закладкою фруктів чи ягід, трохи їх підморозити. Завдяки такій термічній обробці, вони зможуть «віддати» більше соку. В тому ж випадку, коли ви хочете, щоб напій мав присмак карамелі, потрібно попередньо трошки обсмажити фрукти та ягоди.

Найголовніше правило полягає у тому, що не потрібно відкривати кришку, коли йде процес настоювання. Це призведе до потрапляння кисню або бактерій у тару, що спричинить окислення спирту та зміну смакових якостей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...