• Головна
 • Багаторазовий Ельф Бар: коли було винайдено електронку та чому Elf Bar Rf350 не тягнеться
Новини компаній
09:11, 23 жовтня 2022 р.

Багаторазовий Ельф Бар: коли було винайдено електронку та чому Elf Bar Rf350 не тягнеться

Новини компаній

1963 року американець Герберт А. Гілберт розробив першу повну модель електронної сигарети. Однак пристрій ще не виробляв звичайну пару та не містив нікотину. Хоча девайс був запатентований в США і виготовлений прототип, він не отримав такої уваги, як сучасні електронні сигарети, такі як многоразовый Эльф Бар, бо рідко вироблявся в промислових масштабах.

Прорив індустрії

У 1980-х та 1990-х виробництво та розробка електронок практично зупинилися. Проте 2001 року китайський фармацевт Хон Лік розробив першу сучасну електронну сигарету. Основна відмінність між ранніми моделями та сучасними полягає в тому, що вони спочатку використовували ультразвукову технологію, а не нагрівальні елементи з батарейним живленням. Ці електронні сигарети складалися із трьох частин, відкритої системи ще не було. Саме Хон Лік винайшов жижку, експериментуючи з різними рідинами, які містили нікотин та могли випаровуватися.

Багаторазовий Ельф Бар: коли було винайдено електронку та чому Elf Bar Rf350 не тягнеться, фото-1

2003 року винахідник сучасної електронної сигарети запатентував модель, і 2004 року вона вийшла на китайський ринок. Спочатку пристрій називався «електронна сигара» і незабаром придбав вірних шанувальників у Китаї. Інші версії моделі Хон Ліка також розроблялися та продавалися через Інтернет дрібнішими компаніями в США. Коли вперше з'явилися електронні аналоги, багато хто вважав їх тимчасовою тенденцією. Проте їхня популярність неухильно зростала.

Скільки заряджається Elfbar Rf350 та чому блимає

Одним з найбільш шанованих пристроїв є суперлегкий, компактний, багаторазовий стартовий набір Elf Bar Rf350 у вигляді Pod форм-фактора pen-style. Скромні габарити корпусу приховують АКБ на 350 mAh, яку можна зарядити через порт USB Type-C. Модель із заокругленого пластику комфортно лежить у руці та поміститься в будь-якій кишені.

RF350 активується при затягуванні, обдув реалізований двома отворами на корпусі. Рідина заливається у фірмовий картридж із незмінним койлом на 1.2 Ом. Виробник заявляє про технологію намотування Sim Cell, яка покращує смакопередачу. Якщо не відомо, як заряджати Elf Bar Rf350 або чому він не тягнеться, рекомендуємо читати інструкцію з використання. Девайс надійно фіксується на пластикових клямках. Правильна конструкція виключає утворення конденсату при парінні.

Особливості Elf Bar Rf350:

 • картридж з продуктивним койлом;
 • компактний дизайн та мінімальна вага;
 • швидка зарядка;
 • просте обслуговування.
Багаторазовий Ельф Бар: коли було винайдено електронку та чому Elf Bar Rf350 не тягнеться, фото-2

Як зарядити Elf ​​Bar RF350

Індикатор заряду акумулятора знаходиться в нижній частині пристрою. Якщо він не горить або вейп не реагує на затягування, то швидше за все батарея розряджена. Щоб зарядити пристрій, вставте комплектний кабель в USB-роз'єм комп'ютера або зарядного пристрою, а другий кінець кабелю під'єднайте до роз'єму, що знаходиться на дні Elf Bar RF350. Під час заряджання індикатор блиматиме. Після закінчення процесу заряджання він згасне.

Повна зарядка займає понад годину. Не використовуйте пошкоджені кабелі та зарядні пристрої для заряджання з напругою понад 5 вольтів. Якщо не впевнені в характеристиках зарядного пристрою, рекомендуємо заряджатися від USB роз'єму комп'ютера або ноутбука.

Можливі проблеми та їх вирішення:

 • Пристрій робить мало пари. Недостатньо рідини у картриджі.
 • Низький рівень заряду акумулятора. Спробуйте зарядити пристрій.
 • Гарячі краплі рідини потрапляють на губи та язик. Випарник у картриджі перегрівся. Припиніть використання пристрою на 10-15 хвилин, щоб він охолонув.
 • Рідина, що використовується, занадто рідка. Спробуйте використовувати густішу з вищим вмістом VG, щоб випарник не перенасичувався жижкою і вона встигала випаровуватися.
 • Світловий індикатор блимає двічі. Низький заряд акумулятора або захист від занадто довгої затяжки.
 • Світловий індикатор світиться протягом 2 секунд. Несправність картриджа. Вийміть його із батарейного блоку та протріть контакти сухою ватною паличкою.

Якщо це не допомогло, спробуйте замінити картридж на новий.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...