• Головна
  • POD-система та її відмінність від вейпа
Новини компаній
09:10, 17 грудня 2022 р.

POD-система та її відмінність від вейпа

Новини компаній

POD-система (POD-вейп або POD-system) — це група e-сигарет, атомайзери яких замінені на PODи. Вона містить ємний механізм, що комбінує акумуляторний блок і картридж. Резервуаром для рідини служить якраз останній, який також відповідає і за функцію випаровування — це і є так звана електронна POD-система.

Такі поды дублюють початкову концепцію перших електронних сигарет зразка 2003 року. Ці моделі були актуальні в момент розквіту культури паріння. Через роки вони вдосконалилися, перетворившись на великі системи, з важкими акумуляторами та об'ємним заповненням пари.

Відмінні властивості POD вейпів

На даному етапі вейпи з PODами дуже популярні, а що таке POD-система знає мало не кожен досвідчений парильник. Ключовими факторами затребуваності подібних моделей є зручність і простота використання. Також популярність POD-системи вейп викликана доступністю і простотою. Функціонал ідентичний іншим вейп-пристроям, а нікотинова рідина і смакові добавки перетворюються на ароматну пару після нагрівання. Головна відмінність лише в тому, що вони менш потужні, а обсяг отриманої пари значно менший.

POD-система та її відмінність від вейпа, фото-1

Як користуватися POD-системою

Процес паріння подібних електронок можна порівняти з курінням звичайних сигарет через високу концентрацію нікотину в рідині. Такі моделі підходять для простих курців, які не особливо люблять великі обсяги пари. Головні переваги ПОДів, що відрізняють їх від інших курилок:

  • маленький розмір;
  • зручність;
  • простота використання;
  • прийнятна ціна.

POD-системи зазвичай називають сольовими вейпами, маючи на увазі сольову основу в складі нікотинової рідини.

Електронки швидко задовольняють потребу середньостатистичного курця. Здебільшого потрібне маленьке дозування для міцних затягувань. Зазвичай, в 0,5 мл рідини міститься 50 мл нікотинової основи. Базовими відмінностями від тютюнових виробів є відсутність різкого запаху і шкідливих смол.

Групи POD-систем

Існують різні види POD-систем вейпів. Усі девайси мають різну форму, а також функціонал. Так, наприклад, джул (JUUl) відрізняє від інших прямокутна форма і схожість на флеш-пристрій, а MI-POD важчий. Функціонально вони працюють однаково. Багато ПОДів містять у собі механізм автозатяжки, тобто в них немає кнопки активації. Курець вмикає пристрій під час затягування електронної сигарети. Однак існує дві групи PODів, головним критерієм у класифікації яких виступає спосіб обслуговування:

  • Девайс закритого типу, в якому немає можливості замінити випарну рідину. Заміна картриджа відбувається після закінчення його ресурсу.
  • Девайс відкритого типу, в якому передбачена самостійна заправка. Користувачі купують рідину і заливають її як у звичайні класичні боксові вейпи.

Який девайс краще підходить, варто визначати методом проб. Любителі самостійного заправлення можуть зупинитися на моделях відкритого типу, ті, хто простіше — вибрати закриті види електронок.

Висновок

Можна підсумувати, що POD система одноразової заправки може задовольнити потреби середньостатистичного користувача, і підходить як людям з великим досвідом куріння, так і тим, хто хоче кинути палити сигарети. Також вона має невелику ціну, різну форму, зручна у використанні, не спричиняє дискомфорту у вигляді неприємного запаху і робить процес споживання нікотину менш шкідливим і більш естетичним.

Курильні рідини бувають з різними запахами, що полегшує вибір найбільш прийнятного. Ринок переповнений різними варіантами та пропонує індивідуальні, як за зовнішніми показниками, так і за функціоналом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...