• Головна
  • Зуби з цирконію – найкращий варіант для встановлення
Новини компаній
19:15, 11 травня 2023 р.

Зуби з цирконію – найкращий варіант для встановлення

Новини компаній

Цирконієва коронка потрібна для пацієнтів, які мають необхідність замінити зуби після втрати, пошкодження зубної емалі. Крім того, застосовується для зміцнення слабких зубів або косметичної корекції форми й кольору.

Цирконієві коронки є ортопедичною конструкцією для відновлення структури зубного ряду. Виготовлена з діоксиду цирконію, який використовується в стоматології для створення високоміцних та естетичних конструкцій.

Коронки з цирконію міцніші, ніж традиційні матеріали, що забезпечує більшу довговічність. Тому придатна в стоматології для виготовлення різних конструкцій, таких як коронки, мости, вкладки та імпланти. В ортопедичній стоматології — для знімних протезів.

Цирконієва коронка – королева переваг

Як правило, при встановленні необхідно видалити певну кількість зубної тканини, що може викликати дискомфорт та болісні відчуття у пацієнта. Коронка з цирконію надає рішення для цієї проблеми завдяки мінімальному препаруванню зуба. Крім того, діоксид цирконію дуже міцний матеріал, що дозволяє виготовляти вироби досить тонкими, але одночасно високої міцності, щоб витримувати навантаження. При встановленні необхідно спиляти всього 0,4-0,6 мм тканини зуба, тоді як для металокерамічних моделей видаляється від 1,5 до 2 мм. Мінімальне препарування дозволяє зберегти більше зубної тканини у природному вигляді. Це також означає, що пацієнти відчувають менше болю та дискомфорту, що робить процедуру приємнішою.

Зносостійкість, відмінна естетичність, природний зовнішній вид, відсутність неприємного запаху, ідеальна форма — надають захист від мікробів, а значить від розвитку карієсу.

Також треба додати високу біосумісність, відсутність алергічних реакцій на матеріал, природний колір ясен в ділянці встановлення. Легкість конструкції дозволяє використання для довгого мостоподібного протезу.

Треба зазначити, що на цирконієві коронки ціна, при такій кількості переваг, для більшості залишається доступною й обґрунтованою.

Ціна цирконієвих коронок залежить від матеріалу

Розглянемо два типи конструкцій:

  1. Основа — цирконієва, зверху покрита керамічним шаром;

  2. Цілісна, з цирконію.

По першому типу використовується одна з ключових переваг коронки з цирконію — відповідає кольору та формі сусідніх зубів. Цирконієві зуби відмінно зберігають  конструкцію, тому непомітні для оточення. Це особливо важливо для зон посмішки, що знаходяться в самій видимій частині рота. Ціна на цирконієві коронки відносно вища, ніж на інші види, але це варте того, якщо враховувати результат.

По другому типу використовується монолітний цирконій. Коронки набули величезної популярності у стоматологічній практиці завдяки своїй неймовірній міцності. На відміну від металокерамічних, витримують значні навантаження та температурні перепади, тому пацієнти можуть насолоджуватися своєю їжею, не турбуючись про пошкодження коронок. Звичайно, питання яскравого кольору, що ідеально пасує переднім зубам. Однак, все одно часто використовуються для установки в жувальній зоні, де висока міцність є першочерговою вимогою. Що робить доступними монолітні цирконієві коронки: ціна, що складається виключно з вартості матеріалу й робить їх здебільшого доступними для пацієнтів. Крім того, не вимагають такої кількості матеріалів, як металокерамічні, що дозволяє значно знизити витрати на їхнє виробництво.

Вибрали цирконій: коронки вийдуть найкращі

Зуби з цирконію служать набагато довше ніж з інших матеріалів, таких як метал або кераміка. І готові вам прослужити від 15 до 20 років.

Однак, як і будь-які зуби, вимагають правильного догляду, щоб зберегти свою красу і функціональність протягом багатьох років і подовжити термін служби.

Необхідно регулярно чистити щіткою та зубною пастою, як і свої природні. Також рекомендується використовувати зубну нитку для видалення міжзубних відкладень та бактерій.

У результаті догляд за зубами з цирконію не відрізняється від догляду за природними зубами. Дотримуйтесь простих правил та насолоджуйтесь красивою посмішкою!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...