• Головна
  • Плюси і мінуси придбання квартири у центрі міста?
Новини компаній
18:05, 1 червня 2023 р.

Плюси і мінуси придбання квартири у центрі міста?

Новини компаній

Переваги та недоліки проживання у центрі міського мегаполісу

Проживання в центральній частині міста має свої переваги та недоліки, при цьому кількість позитивних факторів значно перевищує недоліки, що пояснює різницю вартості квартир у центрі міста та на його околиці. Перед тим як вибрати квартиру для покупки серед величезної кількості оголошень, виставлених на сторінках спеціалізованого інформаційного порталу obyava.ua, жителі чи гості міста ретельно аналізують переваги від проживання у центрі, які надмірно покривають додаткові фінансові витрати (вартість квартир у центрі щонайменше на 15-20% більше у порівнянні з житловою нерухомістю на околицях).

Чому мати квартиру в центрі не лише престижно, а й вигідно

Зростання вартості одного квадратного метра житлової нерухомості з наближенням до центру міста має цілком логічне пояснення. Крім престижу (статусності, солідності), проживання в центральній частині міста гарантує мешканцям:

  • максимальну наближеність до об'єктів соціальної інфраструктури, на кшталт шкіл та дитячих садків, аптек та поліклінік, відвідування яких потребує пішої прогулянки протягом 10-15 хвилин;

  • відмінний вибір місць роботи та відпочинку (саме в центрі міста розташовані більшість муніципальних міських установ, театрів та музеїв, торговельно-розважальних закладів, ресторанів та кафе);

  • максимально комфортне пересування пішки або на особистому транспорті (у центрі міста всі вулиці приведені у належний вигляд, парки та сквери відрізняються доглянутістю, квітники та клумби радують око з ранньої весни та до глибокої осені).

На покупців, які вирішили купити квартиру в центральній частині міста, чекають відомі фестивалі та концерти знаменитостей, у театрах та музеях – нові прем'єрні постановки та виставки.

Недоліки центральної частини міста

Крім високої вартості житлової нерухомості в центральній частині міста (це стосується не тільки купівлі житла, а й його оренди), проживання в таких районах може бути не дуже комфортним через підвищену загазованість і відповідно погану екологічну обстановку в порівнянні з проживанням на околиці міста або через його межами (далеко від міської метушні та постійного шуму).

Центральна частина міста не розрахована на сучасну кількість транспортних засобів, тому тут практично неможливо (або проблематично) припаркуватися в робочий час, а в години «пік» тут неминучі численні транспортні затори та пробки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...