• Головна
  • Як вибрати дизель генератор 80 кВт?
Новини компаній
10:15, 19 серпня 2023 р.

Як вибрати дизель генератор 80 кВт?

Новини компаній

Генератор на 80 кВт має значну потужність, що межує із промисловим застосуванням генераторної електростанції. Перед придбанням такого пристрою, який буде багато років служити резервним постачальником енергії, варто дізнатись про деякі особливості вибору таких дизельних електростанцій.

На сторінці https://www.powersol.com.ua/shop/generatory/80-kvt/dizelnyj/ можна обрати і замовити дизель генератор 80 кВт компанії Power Solutions. Компанія пропонує якісні генератори великої потужності для промислового виробництва, інфраструктурних об’єктів та житлового сектору. Аварійне забезпечення за допомогою такого генератора є надійним, пропонує якісні показники вихідного струму. Пристрій має коректну синхронізацію зовнішньої мережі та внутрішньої мережі підприємства, об'єкта який під'єднаний до генератора.

Як вибрати дизель генератор 80 кВт?, фото-1

Додатковий бак для палива і сполучення бака з рамою

Важлива опція для таких генераторів, адже вони споживають багато палива. Навіть ємність до 2 тисяч літрів є недостатньою для постійної тривалої роботи. Саме тому, щоб забезпечити роботу на тривалий час на максимальній потужності, бажано мати додаткову ємність, яка комплектується разом із основною. Тоді генератор без вимкнення з мережі і відключення двигуна, буде продовжувати працювати, відбираючи паливо із додаткового джерела дизпалива.

Варто також звернути увагу чи вбудовано бак у рамну конструкцію. Це поліпшить характеристики генератора – бак матиме надійне закріплення і мінімальну вібрацію під час роботи.

Захист від перегріву і чому це важливо

Дехто з виробників може зекономити і не встановити таку корисну опцію як датчики та системи термоконтролю. Але у якісних виробах, в тому числі у генераторах Power Solutions є термозахист. Якщо двигун чи генеруюча струм частина почне перегріватись, збільшуючи понад норми температуру, тоді спрацює захист системи. Тобто за будь-яких обставин система буде налаштована на контроль роботи із гарантованим збереженням ресурсу вартісного обладнання. Також варта уваги додаткова опція – контроль рівня оливи та вихід генератора на швидкості які є понад норми.

Якісні показники струму

Більшість сучасних потужних генераторів за замовчуванням мають вбудований електронний регулятор напруги, який стабілізує показники струму. Але тільки деякі з генераторів оснащені вбудованою опцією для приєднання пристрою для автоматичного ввімкнення/вимкнення. Більшість генераторів Power Solutions мають вбудований пристрій для оцінки стану зовнішньої мережі та автоматичного включенні або вимкнення генератора.

Серед потужних генераторів кращі показники для якості струму будуть у тих, де регуляція напруги має відхилення не більше 1%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...