• Головна
  • Перевіряємо авто після аварійної ситуації: список вразливих деталей
Новини компаній
11:58, 15 вересня 2023 р.

Перевіряємо авто після аварійної ситуації: список вразливих деталей

Новини компаній

Будь-який автомобіль може потрапити в аварійну ситуацію яка спровокована необережністю інших учасників дорожнього руху або несприятливою погодною ситуацією, що значно утруднює безпечне переміщення по дорогам. За таких обставин необхідно перевірити деякі елементи і деталі автомобіля невідкладно, щоб пересвідчитись що авто можна далі використовувати і принаймні доїхати до станції технічного обслуговування або гаража, де спеціаліст його огляне. Якщо будуть виявлені несправності варто одразу з'ясувати ті деталі і механізми що потребують оновлення, ремонту, повної заміни. Пробуємо з'ясувати які найбільш вразливі елементи авто підлягають обов'язковій верифікації на можливість використання в безпечному режимі.

Інтернет-маркет запасних частин для автомобілів Bex Space за посиланням https://bex-space.com/ пропонує якісні та в необхідному асортименті запасні частини для найпопулярніших моделей автомобілів Citroen, Mercedes, BMW, Toyota, Hyundai та інших відомих і менш поширених автомобільних брендів.

Перевіряємо авто після аварійної ситуації: список вразливих деталей, фото-1

Найбільш вразливі елементи авто: варто звернути увагу

Серед елементів автомобіля які в першу чергу можуть постраждати внаслідок аварійної ситуації – це деталі підвіски і колісної бази авто. Амортизатори, диски коліс, шини, система кермування можуть отримати значні ушкодження. Якщо це буде виявлено, варто викликати технічну допомогу і не експериментувати із поїздкою на автівці, що має такі проблеми. Якщо зіткнення відбулось в передній чи задній частині авто, потребує обов'язкової заміни бампер, що зазвичай зазнає навіть за незначної аварії серйозних деформацій. Придбати кріплення бампера для автівок марки BMW можна за посиланням https://bex-space.com/ru/kronshteyn-krepleniya-bampera-bmw-51118075100. Це кріплення підходить для більшості актуальних моделей цього автомобільного виробника.

Не менш загрозливою може бути проблема для гальмівної системи, оскільки в разі зіткнення значний фізичний удар може досягти таких важливих елементів гальм:

  • гальмівні диски та колодки;
  • функціональні деталі керування гальмом;
  • система передачі гальмівної рідини.

Якщо внаслідок ушкодження помітне витікання гальмівної технічної рідини, варто убезпечити повторну аварійну ситуацію перевезення авто евакуатором.

Звісно варто перевірити двигун та його справність, адже це “серце” авто і від його ефективності і потужності залежить якість пересування автомобіля. Якщо двигун працює в не штатному режимі потужності, динаміки, треба терміново оглянути його і провести позапланове ТО.

Елементи авто, що зазнають не критичних ушкоджень: не критичні дефекти

В більшості випадків кузов автомобіля розрахований на удар під час аварійної ситуації, якщо він малої та середньої сили. В такому випадку, завдяки дії бампера що поглинає енергію удару на поверхні автомобіля можуть з'явитися незначні подряпини, вм'ятини та інші пошкодження які помітні неозброєним оком. Значно більше проблем може виникнути якщо удар під час ДТП направлений був з бічної сторони авто. В такому випадку може бути потрібним ремонт або повна заміна дверей, крил та інших зовнішніх елементів кузова автомобіля. Менше залежні від фізичного впливу під час ДТП підшипники коліс механізми підтримки капоту і багажника. За посиланням https://bex-space.com/rychag-podveski-bexauto-1ed407151a можна придбати важіль підвіски Bexauto, що використовується для різних моделей легкових автомобілів та в разі ДТП може вийти з ладу внаслідок значного механічного впливу.

Ці та інші елементи автомобіля варто ретельно перевірити перед тим як користуватися автомобілем і транспортувати його для повного огляду і проведення технічного обслуговування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...