• Головна
  • Електрична тепла підлога під плитку: особливості
Новини компаній
09:38, 16 жовтня 2023 р.

Електрична тепла підлога під плитку: особливості

Новини компаній

Замислюєтеся над перевагами теплої статі? Настав час дізнатися детальніше про особливості та монтаж електричної підлоги під плитку. Це одне з найпопулярніших рішень для обігріву кухонь, ванних кімнат, де застосовується плитка.

Електричний теплый пол под плитку затребуваний покупцями з різних причин, які варто розглянути детальніше.

  • Комфортне та рівномірне нагрівання, яке забезпечується, завдяки системі нагрівальних матів або проводів. Останні укладаються прямо під плитку, завдяки чому підлога нагрівається рівномірно і протягом тривалого часу підтримує комфортну температуру у приміщенні.
  • Економічна виправданість рішення: електрична тепла підлога знижує витрати на опалення, так як господареві не потрібно використовувати додаткове обладнання. Підлога обігрівається самостійно, що сприяє скороченню витрат.
  • Позитивний вплив на здоров'я, усунення проблем із вогкістю, виникненням цвілі.
Електрична тепла підлога під плитку: особливості , фото-1

Етапи встановлення теплої підлоги під плитку

Встановити електричну підлогу під плитку досить легко: за наявності належного досвіду це можна зробити самостійно. Розглянемо етапи монтажу.

  • Спочатку необхідно ретельно очистити від пилу та бруду основу підлоги.
  • По всій площі підлоги слід укласти систему дротів або нагрівальний мат, надійно прикріплюючи до основи.
  • Залишається забезпечити підключення матів або підведення дротів до електроживлення. Це здійснюється за допомогою з'єднувальних кабелів.
  • Фінальний етап роботи – укладання плитки на підлогу.

Різновиди теплої підлоги під плитку

Найпопулярнішим варіантом встановлення електричної підлоги під плитку є кабельний. Кабель легко адаптується з урахуванням площі та форми конкретного приміщення – це дозволяє ефективно використовувати простір. Також кабельний варіант обігріву створюють рівномірний розподіл тепла по всій площі.

Також можна встановити тонкий нагрівальний кабель або нагрівальні мати. Переваги подібного варіанту – максимальна простота та комфорт монтажу. Нагрівальні мати – це системи проводів, вже готові до укладання: їх необхідно просто приклеїти спеціальним клеєм. У свою чергу тонкі нагрівальні кабелі можуть бути укладені в легку стяжку, що значно полегшує процедуру монтажу.

Рішення укласти електричну теплу підлогу під плитку має свої плюси та мінуси. Серед переваг – комфортний економічна обігрів, адаптація під конкретне приміщення, простий монтаж. Недоліком є ​​необхідність ретельної підготовки основи підлоги перед укладанням, а також більш висока вартість обладнання та матеріалів у порівнянні з вибором класичної підлоги. Якщо у пріоритеті комфорт, то електрична підлога – чудовий вибір! 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...