Реклама
14:08, 2 січня 2016 р.

Код єдрпоу база

Реклама

Пошук фірм за кодом ЄДРПОУ за допомогою пошукових систем

Досить часто підприємці стикаються з проблемою пошуку організації чи фірми маючи лише ідентифікаційний код за ЄДРПОУ. Необхідність швидкого та зручного пошуку цієї або іншої інформації, (власниківфірми, фізичної, юридичної адреси тощо), призвела до створення спеціальних систем пошуку для бізнесу – швидких та зручних у використанні. На сьогоднішній день зробити це дуже просто, не виходячи з власного будинку, використавши лише комп’ютер, планшет або телефон з доступом в інтернет.

На сьогоднішній день на теренах інтернету існує безліч доступних, швидких та безкоштовних пошукових систем в яких з легкістю може розібратися навіть дитина. Одна з таких систем має назвуyoucontrol.com.ua, що має зручний інтерфейс та легка у використанні.

На цьому сайті можна з легкістю перевірити будь-яку потрібну Вам компанію. Для прикладу візьмемо одну з організацій, що надає послуги, яка має назву: «База відпочинку Княжий град».

Для здійснення пошуку необхідно перейти на пошуковий сайт, ввести один з параметрів: назва юридичної особи або код єдиного державного реєстру і пошукова система надасть вам повну інформацію про організацію.

Що саме таке ЄДРПОУ добре відомо всім платникам податків, але все ж таки нагадаємо: це унікальний код юридичної особи, можливо його окремих підрозділів, його головний реквізит, що фіксується та зберігається в державному реєстрі України. Завдяки його унікальності для кожної особи можна точно визначити потрібну Вам організацію.

Отже, заходимо на сторінку вказаного сайту, (youcontrol.com.ua), та вводимо код ЄДРПОУ база, тобто ідентифікаційний код за ЄДРПОУ бази відпочинку «Княжий град», у даному разі: ЄДРПОУ 35350396.

Пошукова система одразунадає потрібну інформацію, і ми за даною організацією бачимо наступнідані:

        Поштовий індекс: 61013, Харківська область, місто Харків, вулиця Шевченка 28-А.

        Директор організації: Лобойко Артем Миколайович.

        Діяльність фірми – надання в оренду власного та нерухомого майна.

Повну інформацію про підприємство можна дізнатися шляхом отримання виписки з ЄДР, який надає Державна реєстраційна служба України у вигляді витягів: базового, розширеного та вибіркового. Для цього необхідно заповнити необхідні документи. Можливо інформація отримана таким шляхом буде більш повною, але переваги пошукових бізнес-систем очевидні, адже послуга отримання виписки з ЄДР є платною згідно чинного законодавства, також для її оформлення та отримання потрібен певний час. Пошукові системи, такі як,youcontrol, на нашу думку, створюють всі необхідні користувачеві умови. Вони прості у використанні та економлять Ваш час.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...