• Главная
  • Авдеевцев поздравили с Днём Конституции
актуально
08:58, 28 июня 2015 г.

Авдеевцев поздравили с Днём Конституции

актуально

Шановні авдіївці, вітаємо вас з Днем Конституції України!

Це свято, яке наповнює нас гордістю та повагою до рідної землі. Саме цей день вважається початком відліку суверенної, демократичної, правової держави. Конституція заклала основи демократичного суспільства, збереження духовних цінностей нації, справедливості та забезпечення благополуччя кожного українця.

Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя.

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Наша спільна мета – реалізація норм Конституції України, розвиток демократичних традицій народу, збереження прав і свобод кожного громадянина країни.

Від усього серця бажаємо вам мирного неба, міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

Керівник військово-цивільної адміністрації П.В. Малихін

Міський голова Ю.О.Черкасов

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Авдеевка

Комментарии

Объявления
live comments feed...