Реклама
17:26, 4 липня 2015 р.

Просування сайту статтями

Реклама

Оптимізатор, початківець розкрутки сайту, в першу чергу думає про те, як швидко, ефективно і з мінімальними витратами просунути ресурс на перші місця пошукачів. Одним з найпопулярніших методів вигідної розкрутки є просування сайту статтями.

Просуваючи сайт статтями, веб-майстер спочатку отримує приріст природних посилань, збільшення відвідуваності, високу індексованість пошуковими системами і впізнанність ресурсу.

Розміщення тематичних статей на розкручених майданчиках є оптимальним інструментом просування web-сайту. Під час публікації статей слід враховувати кілька важливих моментів:

  • Перевірити унікальність контенту. Матеріал повинен бути обов'язково унікалізований, оскільки пошукові системи воліють оригінального вмісту. Більше того, статті потрібно обов'язково писати для людей, щоб читач зміг почерпнути потрібну і корисну для нього інформацію;
  • Грамотний вибір майданчиків для розміщення статей. Слід суворо стежити за наступними параметрами ресурсів: тІЦ, PR, хороша індексація і відсутність нав'язливої реклами. Також важлива присутність сайту в каталозі Google і на інших авторитетних ресурсах;
  • Обсяг статті. Важливо пам'ятати про те, що розмір матеріалу повинен бути не менше 2000 символів. Таким чином, можна оптимально вставити потрібні ключові слова і посилання, не перевантажуючи ними текст.

Статті можна публікувати як на платних, так і на безкоштовних ресурсах. Придбати статтю на біржі копірайтингу і контенту нескладно. Існує велика кількість статейних сайтів, де є можливість розмістити матеріал, проте далеко не всі з них дозволять отримати якісне зворотне посилання.

Платне розміщення, як правило, дає більше переваг. Воно приносить пряме посилання на сайт, який просувається, а його публікація коштує відносно недорого. В результаті такої маніпуляції трафік збільшується в рази.

Важливо пам'ятати, що розміщення статей варто проводити планомірно - швидкий приріст зворотних посилань завдасть лише шкоди такому сайту. Оптимальним буде публікація матеріалу раз на день. Стаття повинна бути написана грамотно, без помилок, з потрібним включенням ключових слів і вживанням їхніх синонімів.

Просування сайту статтями в каталогах статей - довгостроковий і витратний процес, який вимагає певних знань, навичок і певної старанності. Метод розкрутки сайту статтями досить ефективний, проте він є одним з багатьох складових довгої роботи з оптимізації сайту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...