• Главная
  • Авдеевцев поздравили с Днем освобождения Донбасса и Днем города Авдеевки
09:24, 7 сентября 2015 г.

Авдеевцев поздравили с Днем освобождения Донбасса и Днем города Авдеевки

Руководители города поздравили местных жителей с Днем освобождения Донбасса и Днем города Авдеевки.

«Авдеевка – это город, который с каждым годом становился лучше и уютнее. Но, к сожалению, военные действия внесли в жизнь города свои коррективы. И от нашего мужества, выдержки, патриотизма, любви к родному городу зависит его будущее. Именно жители Авдеевки являются ее главным украшением», - говорится в поздравлении. Ниже приводим полный текст.

Шановні авдіївці!

Щиро вітаємо Вас з Днем визволення Донбасу та Днем міста Авдіївки.

Сотні тисяч воїнів поклали своє життя, визволяючи Донбас. Після визволення перед нашим народом постало нове завдання – відновлення зруйнованих шахт, заводів, міст, сел. За лічені роки Донбас піднявся з руїн завдяки самовідданій праці, великій любові до рідного краю, патріотизму, вірі в майбутнє країні.

Сьогодні ми особливо відчуваємо значущість подвигу наших ветеранів. Авдіївка – це місто, яке з кожним роком ставало краще і затишніше. Але, на жаль, військові дії внесли в життя міста свої корективи. І від нашої мужності, витримки, патріотизму, любові до рідного міста залежить його майбутнє. Саме мешканці міста є його головною прикрасою.

Дорогі авдіївці! Дякуємо Вам за все, що Ви робите для рідного міста. Бажаємо Вам міцного здоров'я, довголіття, благополуччя, миру, душевного спокою, впевненості у тому, що подвиг визволення Донбасу ніколи не буде забутим. Процвітання нашому місту.

Керівник військово – цивільної адміністрації П.В. Малихін

Міський голова Ю.О.Черкасов

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#новостиАвдеевки,поздравление,ДеньосвобожденияДонбасса,Деньгорода
live comments feed...