• Главная
  • Руководители Авдеевки поздравили работников образования с профессиональным праздником
12:08, 4 октября 2015 г.

Руководители Авдеевки поздравили работников образования с профессиональным праздником

Авдеевский городской голова Юрий Черкасов и руководитель военно-гражданской администрации города Павел Малыхин поздравили работников образования с Днем учителя.

«Вы завоевали в нашем обществе заслуженный почет и благодарность, открыли каждому из нас дорогу в большую жизнь, раскрыли красоту родного края, величие его истории, научили честно жить и самоотверженно работать», - говорится в поздравлении. Ниже приводим полный текст.

Шановні працівники освіти!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята.

День працівника освіти, можна сказати без перебільшення, - це загальнонаціональне свято. У пам'яті кожного одразу ж виникає образ улюбленого вчителя, який був порадником, другом, вихователем, прикладом у житті.

Ви завоювали у нашому суспільстві заслужену пошану і вдячність, відкрили кожному з нас дорогу у велике життя, розкрили красу рідного краю, велич його історії, навчили чесно жити і самовіддано працювати.

Ви відіграєте ключову роль у житті кожної людини. Вчитель... Одна з найважливіших професій. Вона для обраних. Велике любляче серце треба мати вчителю аби віддавати його учням. Ви щодня стоїте під прицілом допитливих очей, палите, як хмиз нерви і ведете своїх вихованців на вищі сходинки пізнання.

До вчителя йдуть зі своїми болями і радощами, черпають сили для підкорення нових висот, бо він заглядає у минуле, живе у сьогоденні і прокладає місток у майбутнє.

Саме на плечі Вчителя лягає сьогодні особлива відповідальна місія: бути для підростаючого покоління джерелом мудрості і знань. Від вчителя, педагога в великій мірі залежить майбутнє нашої держави, освіта і життєві пріоритети молоді, вміння і бажання юних громадян будувати сучасне суспільство. Високі моральні якості, почуття патріотизму, поваги і любові до держави та рідного міста виховують педагоги в юних мешканцях міста.

Низький Вам уклін за Вашу творчу, самовіддану та подвижницьку працю, за вміння запалювати вогонь у дитячих серцях, за відданість професії, відповідальне, а іноді жертовне ставлення до свого покликання.

Щиро зичимо Вам доброго здоров' я, мирного неба, великого задоволення від плодів своєї праці, щоб Вас зігрівало тепло людської подяки за добрі справи, а учні завжди оточували увагою і турботою.

 Керівник військово-цивільної адміністрації П.В. Малихін

Міський голова Ю.О.Черкасов

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#новостиАвдеевки,Деньучителя,поздравление
Последние новости
Объявления
live comments feed...