• Главная
  • Руководители Авдеевки поздравили военнослужащих с Днем защитника Украины
12:50, 14 октября 2015 г.

Руководители Авдеевки поздравили военнослужащих с Днем защитника Украины

Авдеевский городской голова Юрий Черкасов и руководитель военно-гражданской администрации города Павел Малыхин поздравили военнослужащих с Днем защитника Украины.  

«Защита независимости и территориальной целостности родной земли во все времена была призванием и долгом настоящих мужчин. Мы верим в то, что украинская армия станет национальной гордостью, гарантом стабильности и безопасности Украины», - говорится в поздравлении. Ниже приводим полный текст.

Шановні захисники Української держави!

14 жовтня - День захисника України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Не всі нині, на превеликий жаль, розуміють значення власної армії, призначення якої - захищати суверенітет та незалежність держави від зазіхань зовнішніх агресорів. Бажаєш жити в мирі - готуйся до війни, говорить мудре народне прислів'я. Армія — це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави, а тому й рівень забезпечення військових має бути відповідним до покладених на них завдань. Нині ж до складнощів військової служби додаються численні життєві проблеми.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. Ми віримо в те, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Щиро вітаємо всіх військовослужбовців з Днем захисника України та бажаємо Вам усім незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров'я та звершення всіх ваших мрій і побажань. Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди.

Керівник військово-цивільної адміністрації П.В. Малихін

Міський голова Ю.О.Черкасов

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#новостиАвдеевки,горсовет,поздравление,Деньзащитника
Последние новости
Объявления
live comments feed...