Авдеевцев поздравили с праздником Покрова Пресвятой Богородицы

Сегодня, 14 октября, все православные верующие отмечают великий праздник - Покров Пресвятой Богородицы.

Покров Пресвятой Богородицы празднуется каждый год в один и тот же день. Это главный осенний христианский праздник.

Руководители Авдеевки поздравили жителей города с этим праздником.

Шановні мешканці м.Авдіївка!

Покрова Пресвятої Богородиці – одне з найбільш шанованих українським народом християнських свят.

Протягом століть воно придбало особливо важливий сенс, оскільки пов'язане з боротьбою за свободу і порятунком від ворогів. Волелюбні козаки, які зі зброєю в руках захищали свою Вітчизну і віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. Тому в часи незалежності свято Покрова стали відзначати ще й як День Українського козацтва.

Ми знаємо, що особливо шанували Покрову запорізькі козаки. На честь Покрови вони будували храми, на цей день збирали свої ради. У середньовіччі козаки були справжніми лицарями та заступниками нашого народу. Вони пронесли через сторіччя національну гідність, продовжили державницьку традицію. Тому природно, що на свято Покрови припадає і День Українського козацтва.

Під час Другої світової війни зародилася Українська повстанська армія як збройна сила проти гітлерівської окупації батьківських земель і більшовицької наруги над нашим народом. Віддавшись під опіку Пресвятої Богородиці, воїни вважали свято Покрови днем створення легендарної визвольної армії.

Для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно об'єднує країну, закликає всіх до згуртованості перед сучасними викликами і загрозами.

Ми повинні бути гідними спадкоємцями духовних цінностей і продовжувачами багатих традицій і славних справ предків.

Бажаємо Всім громадянам міста злагоди, миру, добра та щастя. Нехай Божа Мати заступає Україну від усіх бід, благословляє усіх нас на добрі звершення.

Керівник військово-цивільної адміністрації П.В. Малихін

Міський голова Ю.О.Черкасов

23 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов