На захисті дитячих прав та інтересів: обличчям авдіївської поліції став інспектор Геннадій Юдін

На захисті дитячих прав та інтересів: обличчям авдіївської поліції став інспектор Геннадій Юдін

Геннадій Юдін працює в Авдіївці вже третій рік, та за цей час він став улюбленцем чи не всіх місцевих  дітей та й їхніх батьків також. Адже правоохоронець завжди може знайти індивідуальний підхід до кожної дитини. В чому ж секрет дитячого поліцейського?

На захисті дитячих прав та інтересів: обличчям авдіївської поліції став інспектор Геннадій Юдін, фото-1

На запитання, чому ви пішли працювати в поліцію, Геннадій Юдін відповідає: «В дитинстві захоплювався детективною літературою, було цікаво разом із головними героями розплутувати справи і знаходити злочинців. Тому, ще навчаючись у школі, я вирішив, що буду працювати в правоохоронних органах. Після закінчення школи вступив до Донецького юридичного інституту, а після цього розпочав службу в поліції».

Спочатку молодий фахівець працював оперуповноваженим, потім дізнавачем у слідчому підрозділі. Але, невдовзі вирішив змінити  напрямок роботи, бо вже тривалий час мріяв допомагати дітям, піклуватись про них. І вже три роки Геннадій Юдін працює страшим інспектором ювенальної превенції Авдіївського відділення поліції. Розпочавши роботу в цьому підрозділі, правоохоронець одразу відчув, що це — його. І тепер щодня поліцейський дбає про найменших мешканців прифронтового міста.

На питання чим важлива робота в поліції, Геннадій Юдін, навіть не замислюючись, відразу  відповідає: «Захищати дітей, їхні права та інтереси, адже, я впевнений, що  саме через роботу з дітьми можна змінити наше майбутнє на краще. І я щодня докладаю всіх зусиль, щоб так і було». 

У інспектора ювенальної превенції є і надійні помічники - учасники місцевої ланки молодіжної організації «Ліги майбутніх поліцейських». Лекції та інтерактивні уроки в школах, садочках та вузах, різноманітні флешмоби та благодійні акції. Немає і дня, щоб лігівці спільно із дитячим правоохоронцем щось не проводили у місті. І для багатьох авдіївських підлітків він став не тільки надійним захисником, а й справжнім другом та радником, а для багатьох - і прикладом. І деякі діти вже твердо вирішили, що будуть працювати в поліції, як і Геннадій.

«Я радий, що активна авдіївська молодь вирішила приєднатись до нашої поліцейської родини. Закликаємо і всіх інших бажаючих поповнювати наші ряди», - підсумував старший інспектор ювенальної превенції Авдіївського відділення поліції Геннадій Юдін.

Источник
полиция авдеевка геннадий юдин ювенальная превенция
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии