Сироті з Авдіївки урочисто вручили ключі від квартири (ФОТО)

Сироті з Авдіївки урочисто вручили ключі від квартири, Лепилова Мария Евгеньевна

23 серпня голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко урочисто вручив ключі від квартир особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Однією з таких стала молода мешканка прифронтової Авдіївки Наталія Ревенко.

Привезли заповітний ключ від квартири по вул. Воробйова до Краматорську (де і проходила церемонія передачі ключів – прим. ред.) привезли керівник Авдіївської ВЦА Павло Малихін та начальник Відділу у справах дітей Ольга Точило.

Керівник обласної військово-цивільної адміністрації зауважив, що дати житло дітям – є найважливішою та дуже відповідальною справою для області.

«Уже закуплено 36 квартир. Плануємо придбати ще 120. Куплені вони за кошти як обласного бюджету, так і за кошти місцевого самоврядування. Сьогодні урочисто вручимо 13 ключів. Хочемо і надалі реалізовувати в Донецькій області програму забезпечення житлом осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Разом – до перемоги!», – наголосив очільник області.

За інформацією прес-служби ДонОДА, в цьому році на придбання житла зазначеній категорії осіб в обласному та місцевих бюджетах на умовах співфінансування (50/50) передбачені кошти на загальну суму 35 млн 743 тис. грн.

З початку 2019 року в Авдіївці для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування було придбано дві квартири.

Сироті з Авдіївки урочисто вручили ключі від квартири (ФОТО), фото-1 Сироті з Авдіївки урочисто вручили ключі від квартири (ФОТО), фото-2 Сироті з Авдіївки урочисто вручили ключі від квартири (ФОТО), фото-3 Сироті з Авдіївки урочисто вручили ключі від квартири (ФОТО), фото-4
авдіївка сироти квартири житло Кириленко ДонОДА
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии