![](https://s.06236.com.ua/section/logo/upload/pers/93/logo.png?20240727)
09:41, 5 вересня 2019 р.
Керівництво Авдіївського відділення поліції провело робочу зустріч з представниками Ясинуватської РДА
![Керівництво Авдіївського відділення поліції провело робочу зустріч ... Керівництво Авдіївського відділення поліції провело робочу зустріч з представниками Ясинуватської РДА](/dist-assets/images/cap.jpg)
Під час робочої зустрічі т.в.о. начальника Авдіївського відділення поліції Петра Коцюрея та заступника начальника Авдіївського ВП Олександра Войнова із представниками Ясинуватської райдержадміністрації було зазначено, що партнерство між поліцією і населенням, може бути успішним лише за умови довіри з обох сторін.
Так, очільник авдіївської поліції зробив акцент на тому, що пріоритетом діяльності поліції на даній території буде постійне спілкування правоохоронців з місцевими мешканцями, що вплине на покращення профілактики правопорушень.
Також присутні обговорили проблемні питання, що стосуються запобіганню і протидії злочинності та питання взаємодії з громадськими формуваннями і співпраці з дозвільною системою поліції.
На завершення зустрічі поліцейські подякували присутнім за зустріч та наголосили, що поліція завжди відкрита для людей і звернулися з проханням повідомляти про всі факти порушення чинного законодавства.
«Впевнений, що завдяки тісній співпраці місцеві мешканці будуть почувати себе захищеними», - підсумував т.в.о. начальника Авдіївського відділення поліції Петро Коцюрей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...