• Головна
  • Керівництво Авдіївського відділення поліції провело робочу зустріч з представниками Ясинуватської РДА
09:41, 5 вересня 2019 р.

Керівництво Авдіївського відділення поліції провело робочу зустріч з представниками Ясинуватської РДА

Керівництво Авдіївського відділення поліції провело робочу зустріч з представниками Ясинуватської РДА

Під час робочої зустрічі т.в.о. начальника Авдіївського відділення поліції Петра Коцюрея та заступника начальника Авдіївського ВП Олександра Войнова із представниками Ясинуватської райдержадміністрації було зазначено, що партнерство між поліцією і населенням, може бути успішним лише за умови довіри з обох сторін.

Так, очільник авдіївської поліції зробив акцент на тому, що пріоритетом діяльності поліції на даній території буде постійне спілкування правоохоронців з місцевими мешканцями, що вплине на покращення профілактики правопорушень.

Також присутні обговорили проблемні питання, що стосуються запобіганню і протидії злочинності та питання взаємодії з громадськими формуваннями і співпраці з дозвільною системою поліції.

На завершення зустрічі поліцейські подякували присутнім за зустріч та наголосили, що поліція завжди відкрита для людей і звернулися з проханням повідомляти про всі факти порушення чинного законодавства.

«Впевнений, що завдяки тісній співпраці місцеві мешканці будуть почувати себе захищеними», - підсумував т.в.о. начальника Авдіївського відділення поліції Петро Коцюрей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#авдеевка #полиция
live comments feed...