В Україну вже прибули близько 20 тисяч паломників-хасидів

В Україну вже прибули близько 20 тисяч паломників-хасидів

Протягом доби, починаючи з 07:00 ранку 26 вересня, в Україну на святкування Рош-ха-Шана прибули майже 12 000 паломників-хасидів. Про це УНН повідомили в прес-центрі Державної прикордонної служби України.

"За добу станом на 07:00, прибули 11 859 паломників-хасидів. Всього з початку оформлення прибуло 19 095 осіб. Прибувають в основному через аеропорт Бориспіль, а також через аеропорти в Одесі і Вінниці. І в менших кількостях прибувають через сухопутні пункти пропуску на західному кордоні", - розповіли в прес-центрі.

У відділі комунікації поліції Черкаської області також повідомили, що в Умань прибуло 20 поліцейських держави Ізраїль. Вони нестимуть службу спільно з українськими правоохоронцями.

У поточному році очікується прибуття близько 40 тисяч паломників з різних країн світу. Торік на святкування Рош ха-Шана приїхали 30 тисяч осіб.

Нагадаємо, щорічно восени до Умані, де перебуває могила лідера брацлавських хасидів Цадика Нахмана, для святкування Рош ха-Шана прибувають паломники-хасиди з усього світу.

хасиди паломництво умань
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии