• Головна
  • Компанія Метінвест серед кращих роботодавців за версією журналу «Фокус»
10:59, 19 листопада 2020 р.

Компанія Метінвест серед кращих роботодавців за версією журналу «Фокус»

Компанія Метінвест серед кращих роботодавців за версією журналу «Фокус»

Бізнес-видання «Фокус» презентувало щорічний рейтинг кращих роботодавців. У ньому представлені 12 галузей економіки, що формують ВВП країни. А у кожній з галузей експерти обрали три найкращі компанії, які надають збалансований рівень зарплатні, можливості для кар’єрного росту та піклуються про співробітників.

Компанія Метінвест увійшла до кращих в категорії «Промисловість». Таке досягнення – результат багаторічної копіткої праці. Для професійного становлення і розвитку спеціалістів компанія пропонує навчання в корпоративному університеті, освітні програми, що сприяють кар’єрному зростанню та опануванню суміжних спеціальностей, програму «Молоді лідери Метінвесту», яка підтримує ініціативних співробітників, допомагає їм реалізувати свій потенціал. Експерти високо оцінили ці напрямки роботи.

Ще одна складова такого визнання – медична програма компанії. Турбуючись про здоров’я працівників, на підприємствах компанії регулярно проводять медогляди, надають медичне страхування, а в умовах пандемії – забезпечують засобами індивідуального захисту.

Експерти підкреслили, що на підприємствах компанії Метінвест найвищий рівень середньої зарплатні у гірничо-металургійній галузі. Журі окремо відзначило соціальний пакет  компанії – програму «Мій вибір». Вона дозволяє працівникам самим обирати блага, які вони будуть отримувати: додаткові оплачувані відпустки, знижки в популярних магазинах, підготовка дитини до ЗНО та багато іншого, залежно від індивідуальних потреб працівника.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...