• Головна
  • В Авдіївці узгодили заходи протидії ВІЛ/СНІД та туберкульозу
10:25, 15 січня 2021 р.

В Авдіївці узгодили заходи протидії ВІЛ/СНІД та туберкульозу

В Авдіївці узгодили заходи протидії ВІЛ/СНІД та туберкульозу

14 січня на чолі с заступником керівника ВЦА Сергієм Легеньким відбулась міська рада з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІД.

Як повідомляє ВЦА Авдіівки, було обговорено виконання «Дорожньої карти з покращення послуг на ко-інфекцію ТБ/ВІЛ та забеспечення їх сталості у місті Авдіївка на 2019-2021 роки». Крім того розглянули статистичні дані щодо захворюваності в місті за 2020 рік. В.о. директора Авдіївської лікарні Віталій Ситник повідомив, що за минулий рік на ВІЛ обстежили 823 громадянина. На Д-облік взято 50 осіб, з яких 35 – вперше виявлених. «7 осіб з обліку знято через смерть, переїзд або відсутність хвороби. Також за 2020 рік зафіксовано 11 нових випадків ВІЛ/ТБ та 2 рецидиви туберкульозу.

Директор Авдіївського міського центру соціальних служб Тетяна Куликовська доповіла про проведену профілактичну роботу стосовно цих питань. Крім того учасники наради обговорили проблему нестачі вакцин від деяких захворювань, а також складність проходження флюорографії старим жителям міста.

В рамках договору про співпрацю з МСЧ АКХЗ запропоновано спільно використовувати заводський рентген-апарат. За результатами наради вирішено і надалі проводити заходи щодо протидії поширення ВІЛ/СНІД, а також туберкульозу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ВІЛ/СНІД #туберкульоз #Авдіївка #ВЦА #АКХЗ #АЦМЛ
live comments feed...