В Авдіївці розшукують живодерів, отруївших собак

В Авдіївці розшукують живодерів, отруївших собак, Дарья Воронцова

Авдіївське відділення поліції проводить розслідування за фактами жорстокого поводження з тваринами (отруєння собак) в Авдіївці.

Звернули увагу на цю проблему після публікації представників Авдіївського товариства по захисту тварин в Facebook. В пості розповідається про декілька випадків отруєння собак поблизу палацу культури, а також наводяться фотодокази: знайдені біля сміттєвих баків сосиски, що наповнені отрутою, і через це вони мають незвичайний яскраво-фіолетовий колір.

Також представники товариства зазначили, що момент, коли отрута починає діяти на тварину, і собака б’ється в агонії, побачили діти. Вони перелякалися, почали плакати. Ця картина може з легкістю нанести психологічну травму дитині. Саме тому поліція закликає громадян надати будь-яку інформацію щодо вищезазначених фактів для подальшого притягнення злочинців до відповідальності.

Допомогти в розслідуванні злочину можна, подзвонивши за телефоном: (099) 531-90-88, або направивши листа на електронну пошту: avdeevv[email protected]dn.npu.gov.ua.

поліція тварини розслідування злочин Авдіївка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии