• Головна
  • На АКХЗ обрали переможців конкурсу «Новорічний настрій»
16:03, 19 січня 2021 р.

На АКХЗ обрали переможців конкурсу «Новорічний настрій»

На АКХЗ обрали переможців конкурсу «Новорічний настрій»

На Авдіївському коксохимі оголосили результати новорічного конкурсу. Всього участь у заході прийняли 18 структурних підрозділів підприємства.

Так в номінації «Найкраща авторська ялинка» першість поділили між собою ремонтно-механічний цех, що створив ялинку з металу, та медично-санітарна частина зі своєю ялинкою із медичних рукавичок.

-Ялинку зробили із обрізов листового металу. Кулі – із відпрацьованих підшипників. І навіть верхівка виточена на токарському верстаті, - розповіла токар РМЦ Ольга Чинська.

В номінації «Найкреативніша ялинка» перемогли одразу три відділа – поставок, соцпитань та внутрішніх комунікацій, а також спеціалізована лабораторія захисту водного та повітряного басейнів.

-На створення нашої ялинки знадобилося 393 цукерки «Корівка», це майже 6 кг. Вирішили використовувати саме ці цукерки, адже бик - символ нового року. Ну а задля того, щоб новорічний настрій з’явився не лише у нас, ми 31 грудня передали свою ялинку у відділ терапії АЦМЛ. Хотіли порадувати медичний персонал, а також «подсолодити пілюлю» людям, котрі на жаль в свята опинились на лікарняному ліжці, - розповіла журналістам avdeevka.city Наталя Пастернак, начальник групи СЛЗВВБ.

У номінації «Найкреативніше прикрашена ділянка» перемогли відділ капітального будівництва, цех автоматизації технологічних процесів та цех уловлювання №2. Новорічний настрій співробітникам АКХЗ створювали і діти заводчан. Новорічні малюнки, аплікації та календарі підіймали настрій усім, хто проходив через заводську похідну.

-У адіївських коксохимиків дуже талановиті діти, мі знали про це завжди. Цього разу нас порадували своїми роботами 96 дітей віком від 4 до 14 років. І оскільки ми заздалегідь визначили, що в дитячих номінаціях це буде фестиваль, подарунки отримають усі учасники. Я впевнена, що задумка вдалася – і дитячий фестиваль, і дорослі конкурси подарували новорічний настрій як учасникам, так і глядачам, - зазначила в.о. директора по персоналу та соціальним питанням Юлія Свищева.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АКХЗ #Авдіївка #конкурс #ялинка
live comments feed...