• Головна
  • Голова ДонОДА запевнив керівництво ОБСЄ в готовності до співпраці
07:47, 21 січня 2021 р.

Голова ДонОДА запевнив керівництво ОБСЄ в готовності до співпраці

Голова ДонОДА запевнив керівництво ОБСЄ в готовності до співпраці

20 січня в рамках свого візиту до України на Донбас завітала голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Швеції пані Анн Лінде. Спільна зустріч керівників облдержадміністрацій Донбасу, а також представників дипломатичних установ України та Швеції, міністрів та військових відбулась на Луганщині.

Як повідомляє голова ДонОДА Павло Кириленко, під час зустрічі т.в.о. командувача ОС Віктор Ганущак зазначив, що обстановка, що склалася в прифронтовій зоні, в цілому контрольована, але з наближенням засідань ТКГ кількість обстрілів збільшується. Крім того, Анн Лінде запевнили в тому, що всі КПП готові здійснювати пропуск громадян, якщо не буде перешкод.

Пані Лінде зазначила, що не вперше приїжджає до Луганщини, і що врегулювання кризи на сході України – це пріоритетне завдання ОБСЄ.

-Місія ОБСЄ продовжить моніторинг поточної ситуації та робитиме про це звіти. Крім того, сприятиме налагодженню діалогу, але сторони повинні неухильно дотримуватися взятих на себе зобов’язань, - сказала Анн Лінде під час зустрічі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОБСЄ #ДонОДА #Донбас #Україна #Швеція
live comments feed...