• Головна
  • Жителям Донеччини списали податкові борги
13:06, 26 січня 2021 р.

Жителям Донеччини списали податкові борги

Жителям Донеччини списали податкові борги

Більше 260 тис. платників податків в Донецькій області отримали списання податкових боргів на суму 92,6 млн. грн.

Як повідомляє Головне управління ДПС у Донецькій області, 21.12.2020 було проведено в автоматичному режимі списання податкового боргу платників податків, який обліковувався станом на 01.11.2020 та залишився несплаченим/непогашеним станом на дату списання. Основною умовою для списання була наявність у платника податків податкового боргу, сукупний розмір якого за усіма податками і зборами не перевищував 3060 гривень.

У Покровському підрозділі борги списали майже 31 тис. платників на суму майже 10,5 млн. грн. Списання податкових боргів проведено на виконання вимог пункту 24 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України, внесеного Законом України від 04 грудня 2020 року №1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Співробітники ГУ ДПС у Донецькій області наголошують, що ознайомитися зі списаними сумами боргу за зазначеною нормою закону платники податків можуть у своїх Е-кабінетах, переглянувши інтегровані картки за відповідними податками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податки #борги #списання #ДПС #Україна #Авдіївка #Покровськ
live comments feed...