• Головна
  • В Авдіївці демонтують торговельні тимчасові споруди
14:51, 28 січня 2021 р.

В Авдіївці демонтують торговельні тимчасові споруди

В Авдіївці демонтують торговельні тимчасові споруди

27 січня в приміщенні ВЦА міста відбулось засідання комісії з демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в Авдіївці. На нараді були розглянуті питання щодо законності розміщення торговельних павільйонів на території міста.

Як зазначає військово-цивільна адміністрація, за результатами обговорення членами комісії було прийнято рішення щодо анулювання паспорту прив’язки тимчасових споруд, розміщення яких не відповідає нормативним вимогам. Наразі за словами начальника відділу архітектури та містобудування Миколая Пефтица, в місті видано 25 діючих паспортів прив’язки. Рішення комісії не означає, що всі «павільйони-порушники» будуть одразу демонтовані. На кожному етапі процедури уповноваженими органами міської влади буде видаватися відповідне розпорядження, яке може бути оскаржено підприємцем у судовому порядку.

Нагадаємо, що розміщення торгових павільйонів регулюється Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 N 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності». Згідно з цим Наказом дія паспорта прив’язки анулюється за умови недотримання вимог паспорта прив'язки при встановленні торгівельної споруди; невстановлення ТС протягом 6місяцівздатиотримання паспорта прив'язки; надання недостовірнихвідомостей у документах під час оформлення паспорта прив’язки.

Ознайомитися з Наказом більш детально можна за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1330-11#Text.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...