• Головна
  • Мешканці ОСББ «Форум-Ювілейний» упорядкували електромережі в своєму будинку
11:19, 1 лютого 2021 р.

Мешканці ОСББ «Форум-Ювілейний» упорядкували електромережі в своєму будинку

Мешканці ОСББ «Форум-Ювілейний» упорядкували електромережі в своєму будинку

Завдяки перемозі в конкурсі соціальних проєктів від ГО «Авдіївка. Платформа спільних дій» ОСББ «Форум-Ювілейний» упорядкувало мережі електричної системи, забезпечивши безпеку мешканцям та естетичний вигляд свого будинку.

Як повідомляє avdeevka.city, багатоповерхівку №3 по кв. Ювілейний було здано в експлуатацію ще в 1982 році. Сучасне обладнання мешканців будинку давало велике навантаження на електричні мережі. Зношені вимикачі, де-не-де розбиті, становили загрозу, бо суперечили правилам техніки безпеки при використанні. До того ж, їхня несправність призводила до цілодобового освітлення, що збільшувало суми оплати за електроенергію та значні витрати власників квартир.

Отримавши грант від Метінвесту на суму більше 35 тис. грн, ОСББ «Форум-Ювілейний»виконали ремонтні роботи з упорядкування електричної мережі, отримавши найсучаснішу систему освітлювання будинку. Провели ревізію електропроводки, замінили світильники та лампи, встановили автоматичні вимикачі з датчиками руху та модульні розетки. Це дозволило значно економити електроенергію та зменшити витрати на її оплату

- Тепер освітлення може само вмикатися та вимикатися автоматично, орієнтуючись на присутність людини. Можна не переживати за забуте невимкнене світло. Економічність, естетичність та зручність – ось що ми отримали завдяки участі у конкурсі «Перетворимо Авдіївку разом!»,- розказала журналістам avdeevka.city керівник проєкту від ОСББ Зоя Волошина.

Нагадаємо, конкурс «Перетворимо Авдіївку разом!» та«Перетворимо український Нью-Йорк разом!» реалізує громадська організація «Авдіївка. Платформа спільних дій »за фінансової підтримки Метінвест. У 2020 році призовий фонд конкурсу склав 2,4 млн гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОСББ #Авдіївка #електромережі #Платформа
live comments feed...