• Головна
  • Завдяки конкурсу «Перетворимо Авдіївку разом!» у місті з’являться павільйони для сміттєвих баків
12:32, 1 лютого 2021 р.

Завдяки конкурсу «Перетворимо Авдіївку разом!» у місті з’являться павільйони для сміттєвих баків

Завдяки конкурсу «Перетворимо Авдіївку разом!» у місті з’являться павільйони для сміттєвих баків

Проєкт установки спеціальних павільйонів для сміттєвих баків існував у КП «СЄЗ» вже доволі довгий час. І от при підтримці ГО «Платформа спільних дій» комунальне підприємство змогло реалізувати свою корисну для міста ідею.

Завдяки перемозі в конкурсі соціальних проєктів «Перетворимо Авдіївку разом!», адміністрація КП «СЄЗ» при співробітництві с ГО «Авдіївка - наша Батьківщина!» отримала грант від Компанії Метінвест на суму 100 тис. грн. Завдяки цьому в місті вже цього тижня з’явиться перший павільйон для сміттєвих баків, які перенесуть з вул. Комунальна, 1 на кв. Ювілейний, в район супер-маркету «LaFar». Загалом планується установка 6 таких павільйонів.

-Ми плануємо виводити сміттєві баки з центральних вулиць міста во двори, щоб вони не робили загальний вигляд Авдіївки гіршим. Щільність будівель дуже велика, вже проведені певні роботи по аналізу місцевості, щоб розташування павільйонів не заважало авдіївцям і було ергономічним, - розповів директор КП «СЄЗ» Ростислав Сахно.

Підприємство і надалі планує працювати на благо міста і реалізовувати соціально важливі проєкти. Нагадаємо, що ГО «Авдіївка. Платформа спільних дій» проводить конкурси «Перетворимо Авдіївку разом!» та «Перетворимо український Нью-Йорк разом!» при фінансовій підтримці Компанії Метінвест. В 2020 році призовий фонд склав 2,4 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Проєкт #КП "СЄЗ" #Платформа #конкурс #Авдіївка
live comments feed...