• Главная
  • Покровський педагогічний фаховий коледж став лідером освіти України
07:43, 2 февраля 2021 г.

Покровський педагогічний фаховий коледж став лідером освіти України

Покровський педагогічний фаховий коледж став лідером освіти України

Комунальний заклад «Покровський педагогічний фаховий коледж»  визначено серед лідерів освіти України – 2020. 

Як інформує прес-центр ДонОДА, щороку Національний проєкт «Педагогічний Олімп України» називає колективи, що мають високі результати навчальної та виховної діяльності, а також кращих педагогів,які зробили індивідуальний внесок в освіту і виховання.

За вагомий внесок у розвиток національної системи освіти директора коледжу Олену Олійник нагороджено Почесною грамотою та нагрудним знаком «Почесний педагог». Комунальному закладу «Покровський педагогічний фаховий коледж» присвоєно почесне звання «Лідер освіти України» – 2020.

Проєкт «Педагогічний Олімп України» реалізується з метою надати можливість освітнім установам познайомити громадськість зі своїми кращими педагогами, підвищити престиж професії вчителя та об’єднати найкращих професіоналів освіти. Учасниками можуть виступати будь-які фахівці, незалежно від віку, місця проживання та соціального статусу, які мають кваліфікаційний атестат, стаж роботи, позитивні відгуки і заохочення від вищих і контролюючих організацій, успішно зарекомендували себе в сфері навчання та виховання молодого покоління й активно беруть участь у суспільному житті колективів власних установ.

Більш детальну інформацію про проєкт можна дізнатися за посиланням: https://galaktika2005.wixsite.com/teachers-ua.

Для майбутніх абітурієнтів, що зацікавлені в навчанні в одному з кращих освітніх закладів України - Покровському педагогічному фаховому коледжі – додаємо посилання на його офіційний сайт: http://kzppk.edu.ua.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #Авдіївка #освіта #педагог #навчальний заклад
Последние новости
Объявления
live comments feed...