• Главная
  • В Авдіївці обговорили питання дорожнього руху в місті
13:05, 2 февраля 2021 г.

В Авдіївці обговорили питання дорожнього руху в місті

В Авдіївці обговорили питання дорожнього руху в місті

2 лютого за участі голови ВЦА Віталія Барабаш та його заступника Євгена Удовенка відбулась робоча нарада. Темою зустрічі стала організація схеми дорожнього руху міста.

Як звітує ВЦА Авдіївки, на нараді також були присутні представники місцевого відділення поліції, відділу управління і розвитку міського господарства, архітектури та містобудування, а також директор КП «СЄЗ» Ростислав Сахно. В ході наради Віталій Барабаш зазначив, що пішохідні зони в місті потребують додаткового освітлення.

-Вважаю доцільним над пішохідними переходами міста розмістити поздовжні ліхтарі. Освітлення має бути достатньо яскравим та надійним. Адже від цього залежить безпека усіх учасників дорожнього руху, - підкреслив голова ВЦА.

За результатами засідання були визначені пріоритетні напрямки в розробці схеми організації дорожнього руху, а також місця, де потрібно додатково облаштувати парковки для автомобілів, дорожні знаки, світлофори та переходи. Наступну робочу нараду за вищезазначеною темою призначено на третю декаду лютого.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ВЦА #Авдіївка #дорожній рух #світлофор #нарада #ООС
Последние новости
Объявления
live comments feed...