• Главная
  • В Авдіївському центрі зайнятості відбувся тренінг для тимчасово безробітних
10:26, 3 февраля 2021 г.

В Авдіївському центрі зайнятості відбувся тренінг для тимчасово безробітних

В Авдіївському центрі зайнятості відбувся тренінг для тимчасово безробітних

2 лютого в Авдіївському міському центрі зайнятості відбувся тренінг для тимчасово безробітних осіб. В заході також прийняли участь представники  ГО «Точка рівноваги».

Як інформує адміністрація Центру зайнятості, на тренінгу учасники виконували спеціальні вправи, орієнтовані на розвиток та демонстрацію психологічних якостей та навичок. Цей захід навчив оцінювати свої психологічні можливості а також займати активну життєву позицію. Такі форми роботи дозволяють кожному учаснику формувати навички й уміння в побудови продуктивних міжособистісних відносин, об’єктивно оцінювати різноманітні соціально-психологічні ситуації. Крім того, це дозволяє розвивати в людині жагу та здібності до пізнання та розуміння себе й своєї ролі ц процесі спілкування.

Нагадаємо, що ГО «Точка рівноваги», що допомогла в організації тренінгу, ставить своєю метою зменшення страждань та покращення життєвої ситуації найбільш вразливих частин населення. Допомога організації базується на потребах бенефіціарів, ідеях протидії дискримінації, розвитку соціальної згуртованості. «Точка рівноваги» надає всі види психологічної допомоги, проводить оцінку та аналіз думки громадян за різними питаннями, підтримує ідею гендерної рівності, надає психосоціальну допомогу вразливим верствам населення.

Якщо ви бажаєте залишити зворотний зв’язок щодо діяльності організації, або у вас є побажання та зауваження, телефонуйте за номером: (095) 500 – 00 – 11.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Авдіївка #ВЦА #Центр зайнятості #безробітні #Точка рівноваги #тренінг
Объявления
live comments feed...