• Главная
  • Адміністрація ПКТіС звертається до авдіївців
11:51, 3 февраля 2021 г.

Адміністрація ПКТіС звертається до авдіївців

Адміністрація ПКТіС звертається до авдіївців

До ПКТіС звертаються працівники АКХЗ та мешканці м. Авдіївка із запитаннями щодо оплати послуг, зокрема надання послуг спортивно-оздоровчого характеру. У зв’язку з цим адміністрація палацу культури інформує про наступне.

Командам, що представляють різні види спорту на корпоративних змаганнях АКХЗ або профкому коксохіму, на обласних та всеукраїнських змаганнях, надається можливість безкоштовного користування спортивною базою закладу. Працівники АКХЗ, які обрали опцію соціального пакету «Мій вибір» - пільгові або безоплатні заняття спортом співробітників у ПКТіС, теж мають можливість тренуватись безкоштовно. Всі інші коксохіміки, жителі та гості міста Авдіївка можуть обрати зручний для них варіант оплати: або за кожне заняття окремо, або придбання абонемента на місяць.

Послуги оплачуються згідно встановленого прайсу, який є у вільному доступі в адміністрації ПКТіС та на його інформаційних стендах. Спортивні та концертна зали приміщення Палацу культури є сферою обслуговування, що забезпечує якісний вільний час дорослих та дітей, як і інші розважальні та спортивні закладиміста. Оплата, що надходить за надавані послуги, потім спрямовується на утримання робочого стану систем, розрахунок за придбання необхідних товарів, інвентарю та матеріалів для оснащення заходів, які створюються і проводяться саме для мешканців міста та їх сімей.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Авдіївка #ПКТіС #АКХЗ #спорт #оплата
Объявления
live comments feed...