• Головна
  • Превентивний блок поліції Донеччини став одним з кращих в Україні
13:01, 3 лютого 2021 р.

Превентивний блок поліції Донеччини став одним з кращих в Україні

Превентивний блок поліції Донеччини став одним з кращих в Україні

Протидія домашньому насильству, забезпечення безпеки на дорогах, впровадження новітніх проєктів – саме це стало пріоритетними напрямками роботи поліцейських превенції Донеччини. Гідний рівень роботи правоохоронців було відзначено на підсумковій нараді у Києві.

Як інформує Покровське районне управління поліції ГУНП в Донецькій області, під час наради було відзначено високі показники роботи превентивного блоку Донеччини. Так, протягом 2020 року поліцейські задокументували понад 46 тис. правопорушень в сфері дорожнього руху, виявили більше 4 тис. фактів керування авто у стані алкогольного сп’яніння. Також активно велась робота по протидії домашньому насильству. Так було складено 9700 адмінпротоколів за фактами вчинення домашнього насильства. За матеріалами дільничних відкрито 361 кримінальне провадження, 277 з них направлено до суду.

З метою підвищення ефективності протидії домашньому насильству в області працюють мобільні бригади для оперативного реагування на факти таких дій. Мобільними групами за 2020 рік було здійснено близько 3 тис. виїздів на повідомлення про факти домашнього насильства.

Також під час наради відзнаки МВС «Вогнепальна зброя» від Голови Нацполіції Ігоря Клименка отримали начальник управління превентивної діяльності в Донецькій області Владислав Юров, та поліцейський офіцер Ольгінської ТГ Євген Сєрік. Правоохоронцям було видано ключі та сертифікати від нового службового авто.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #превентивна поліція #Покровськ #Авдіївка #відзнака
live comments feed...