• Главная
  • В Авдіївці планують створити центр безпеки громадян
08:16, 4 февраля 2021 г.

В Авдіївці планують створити центр безпеки громадян

Центр безпеки громадян в с.Андріївка на Донеччині

Центр безпеки громадян в с.Андріївка на Донеччині

3 лютого за участі голови ВЦА Авдіївки Віталія Барабаш відбулася робоча зустріч щодо створення проєкту центру безпеки громадян.

Як інформує ВЦА міста, проєкт під умовною назвою «Станція безпеки» передбачає створення в Авдіївці сучасного хабу. В одній будівлі будуть знаходитися співробітники поліції, ДСНС та швидкої допомоги. Під час наради розглянули пропозиції та ескізи з урахуванням нормативних вимог щодо розміщення відповідних служб міста у майбутньому центрі безпеки.

Дані ескізи передані на опрацювання управлінню з розвитку міського господарства військово-цивільної адміністрації для виготовлення попереднього проєкту станції безпеки. Наступна нарада відбудеться вже наступного тижня.

Центри безпеки громадян по Донецькій області будуються, починаючи з 2016 року, у рамках співпраці між Донецькою обласною державною адміністрацією та Державною службою України з надзвичайних ситуацій. Всього на території Донецької області працюють майже 20 центрів безпеки громадян. Рішення про реалізацію подібних проєктів по всій Україні було озвучено в 2019 році Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Центр безпеки в територіальній громаді об‘єднує функції захисту від пожеж та надзвичайних ситуацій, громадської безпеки та екстреної медичної допомоги з єдиною комунікацією. Мета роботи - цілодобове швидке реагування на запит про екстрену допомогу, передбачає очікування до 20 хвилин.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Центр безпеки громадян #ВЦА #Авдіївка #проєкт
Последние новости
Объявления
live comments feed...