• Головна
  • Донеччина очікує 7 тис. доз вакцин від COVID-19
09:01, 4 лютого 2021 р.

Донеччина очікує 7 тис. доз вакцин від COVID-19

Донеччина очікує 7 тис. доз вакцин від COVID-19

Донецька область розраховує на отримання 7 000 доз вакцини для проведення першого етапу вакцинації від COVID-19.

Як зазначив заступник начальника управління – начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко, на першому етапібуде проводитися щеплення усіх працівників мобільних бригад з вакцинації,усіхмедичних працівників та персоналу, які працюють у закладах охорони здоров’я,де надають стаціонарну допомогу хворим на COVID-19. Крім того вакцину отримають всі працівники лабораторій,які проводять дослідження на коронавірус, всі працівники екстреної медичної допомоги, включаючи водіїв, люди в інтернатних закладах, будинках для людей похилого віку та працівники таких закладів.

Цільова група першого етапу вакцинації становить майже 18 тис. чоловік. Із цієї кількості забажало зробити щеплення майже 3,5 тис. осіб. Таким чином для першого етапу буде замовлено у МОЗ 7 тисяч доз вакцини. Цільова група другого етапу – трохи більше 86 тис., бажаючих пройти вакцинацію – 12,5 тис. осіб. Кількість необхідних доз вакцини на другому етапі – 25 200 доз.

Подивитися брифінг з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області, де інформували про вакцинацію в регіоні, можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=8MPZnrewl0o&feature=emb_logo.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Донеччина #ДонОДА #вакцина #щеплення #вакцинація
live comments feed...