• Главная
  • В Авдіївці обговорили питання транспортування школярів
13:09, 4 февраля 2021 г.

В Авдіївці обговорили питання транспортування школярів

В Авдіївці обговорили питання транспортування школярів

4 лютого керівництво Авдіївської ВЦА на чолі з головою Віталієм Барабаш провели робочу зустріч з питань перевезення дітей. В нараді також прийняли участь директор КП «Авдіївське трамвайно-транспортне управління», а також керівники фінансового управління і відділу освіти.

Як звітує ВЦА міста, у зв’язку з реформами, які наразі відбуваються у сфері освіти, вже восени в Авдіївці виникне необхідність перевозити значну кількість школярів зі старої частини міста в навчальні заклади, що розташовані на «Хіміку». Саме тому учасники зустрічі обговорили варіанти безпечного транспортування дітей.

В результаті обговорення було вирішено вивчити статистичні дані від кондукторів автобусів щодо щоденної кількості школярів-пасажирів, прописати і затвердити порядок перевезення дітей, а також розглянути можливі джерела фінансування.

Нагадаємо, що в минулому році в Донецькій області, щоб вирішити проблему підвозу учнів до навчальних закладів, закупили 19 нових шкільних автобусів на загальну суму 34 млн. грн. Зробити це вийшло на умовах співфінансування з державним бюджетом. На початок поточного навчального року в області загальна кількість учнів, які потребують транспортування до школи, склала майже 8 тис. чоловік. На даний момент перевезення дітей здійснює 184 автобуса до 156 шкіл. Також в області залишається необхідність придбання ще 12 шкільних автобусів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ВЦА #Авдіївка #школярі #автобус #транспортування
Последние новости
Объявления
live comments feed...