• Главная
  • Авдіївські підприємці можуть отримати фінансову допомогу на підтримку бізнесу
08:44, 5 февраля 2021 г.

Авдіївські підприємці можуть отримати фінансову допомогу на підтримку бізнесу

Авдіївські підприємці можуть отримати фінансову допомогу на підтримку бізнесу

Данська Рада у справах Біженців - Данська Група з розмінування (DRC-DDG) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) і уряду Великої Британії надає фінансову допомогу власникам мікро, малого та середнього бізнесів на території Донецької та Луганської областей. Робиться це для підтримки функціонування підприємницької діяльності з метою збереження існуючих робочих місць в умовах поточної епідеміологічної ситуації, пов'язаної з поширенням коронавірусу і введенням карантинних обмежень в країні.

Допомога надається тим бізнесам, які планують зберегти існуючі робочі місця шляхом адаптації / перепрофілювання / переорієнтування своєї бізнес-діяльності в умовах карантинних обмежень. Програма передбачає надання фінансової допомоги в розмірі до 5000 доларів в залежності від кількості робочих місць, які планується зберегти, а також від індивідуальних потреб бізнесу.

При розгляді заявок будуть враховуватися такі критерії:

-діючий бізнес, який був рентабельним до поширення COVID-19 і введення карантинних заходів;

- детальний бізнес-план і чітке розуміння схеми реалізації ідеї адаптації / перепрофілювання / переорієнтації існуючої бізнес-діяльності з акцентом на збереження робочих місць;

- відсутність юридичних і правових перешкод, а також порушень чинного законодавства до здійснення бізнес-діяльності в рамках поточної епідеміологічної ситуації в країні.

Граничний термін подачі заявок поки не встановлений, наразі програма безстрокова. Більше інформації за телефонами: 063-952-56-34, Марина (південні райони Донецької області); 063-252-67-27, Надія (Луганська область, північні райони Донецької області). Також усім бажаючим прийняти участь в програмі треба заповнити заявку за цим посиланням: https://lap.drc.ngo/user/form-sme-covid-19/.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#допомога #підтримка #бізнес #гроші
Объявления
live comments feed...