• Головна
  • На Донеччині придбають житло для тимчасового розміщення ВПО
09:55, 5 лютого 2021 р.

На Донеччині придбають житло для тимчасового розміщення ВПО

На Донеччині придбають житло для тимчасового розміщення ВПО

Близько 50 квартир для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб планується придбати у декількох містах Донецької області у 2021 році.   

З метою забезпечення ВПО тимчасовим житлом, постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.2017 № 769 затверджено Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України. Вказаним Порядком передбачена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання у комунальну власність житла для надання в тимчасове користування ВПО за умовиспівфінансування заходу з місцевого бюджету в розмірі не менше 30%.

Як інформує ДонОДА, відповідно до вищезазначеного Порядку у містах Авдіївка, Бахмут, Добропілля, Краматорськ,Маріуполь, Лиман, Покровськ, Слов’янськ,та у Великоновосілківському районі і Сіверській ОТГ придбана 261 квартира. В 2020 році придбані 37 квартир на сумумайже 15 млн. грн. Зазначені квартири надані ВПО для тимчасового проживання.

Законом України «Про державний бюджетУкраїни на 2021 рік» за даною бюджетною програмою передбачено видатки у сумі 125 млн грн. В поточному році, до програми планують приєднатися вмістах Торецьк, Вугледар, а також в Андріївській, Іллінівській,Соледарській ОТГ. У 2021 році планується придбати орієнтовно 49 квартир.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Авдіївка #ДонОДА #ВПО #житло #тимчасове житло
live comments feed...