Нардеп Муса Магомедов очолив міжфракційне об’єднання «На лінії зіткнення»

Нардеп Муса Магомедов очолив міжфракційне об’єднання «На лінії зіткнення», Дарья Воронцова

Народний депутат України Муса Магомедов разом з колегами з ВР створив міжфракційне об'єднання «На лінії зіткнення».

Як повідомляє Telegram-канал Муси Магомедова, депутат заявив, що «прифронтовим містам і селам потрібна підтримка з боку держави на законодавчому рівні. Тут проживають десятки тисяч людей». Об’єднання створено, аби вирішити наступні питання:

-дотримання прав і свобод громадян Донбасу;

- дотримання прав і свобод громадян, що перетинають КПВВ та живуть на лінії зіткнення;

- вироблення спільної позиції представників органів державної влади щодо відновлення зруйнованої під час бойових дій інфраструктури Донбасу;

- практична реалізація стратегічного курсу держави на створення сприятливих умов для соціально-економічного, культурного, освітнього, інформаційного, науково-технічного та гуманітарного розвитку територій, що межують або безпосередньо знаходяться на лінії зіткнення.

- Я знаю проблеми громад і знаю шляхи їх вирішення. Але один в полі не воїн, тому ми прийняли рішення об'єднатися з депутатами округів, які перебувають на лінії зіткнення, але тільки з тими, хто готовий працювати над проблемами, які нам всім болять. Сподіваюся, разом ми зможемо змінити ставлення до жителів Донецької і Луганської областей. У наших пріоритетах питання відновлення і розвитку прифронтових міст, перетину КПВВ і підтримка громади. Зробимо все можливе, щоб не бути «сірою зоною, - запевнив Муса Магомедов.

Верховна Рада Магомедов об'єднання Донбас Авдіївка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии