Команда главку поліції Донеччини зайняла перше місце в обласному чемпіонаті з самбо

Команда главку поліції Донеччини зайняла перше місце в обласному чемпіонаті з самбо, Дарья Воронцова

Участь у чемпіонаті прийняли поліцейські, рятувальники, курсанти та представники інших силових структур. Перше, друге та третє місце зайняли відповідно збірні команди ГУНП в Донецькій області, ДЮІ та військові 3035 частини Нацгвардії України.

Як інформує Покровське районне управління поліції, захід ініціювало керівництво поліції Донеччини за підтримки фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» в Україні. Головна мета заходу – популяризація здорового образу життя, покращення фізичної підготовки, виховання вміння працювати в команді.

Чемпіонат тривав два дні, а спортсмени змагалися у два етапи та у 8 вагових категоріях. Ми вище зазначили, хто переміг у командному заліку. А от в індивідуальному заліку вагових категоріях 71 кг та 88 кг перемогу здобули Іван Кацагоров – співробітник управління боротьби із злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Донецькій області, та Дмитро Луньов – співробітник Маріупольського районного управління відповідно. Крім того, у ваговій категорії 79 кг «золото» та «срібло» поділили між собою поліцейські Станіслав Сливной та Костянтин Мороз, а інспектор диспетчерської служби поліції Донеччини В’ячеслав Костенко посів друге місце у ваговій категорії 98 кг.

самбо поліція Донеччина змагання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии