В Авдіївці провели перевірку умов утримання дітей у родинах, які опинились у складних життєвих обставинах

В Авдіївці провели перевірку умов утримання дітей у родинах, які опинились у складних життєвих обставинах, Дарья Воронцова

Працівниками служби у справах дітей, центру соціальних служб разом із старшим інспектором ювенальної превенції відділу поліції наразі проводяться перевірки умов утримання і виховання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Як інформує ВЦА Авдіївки, під час перевірок батькам дітей розповідається щодо їх належного утримання і виховання (забезпечення харчуванням та одягом; здійснення контролю за навчанням та дозвіллям і т.п.). Також, з батьками проведені профілактичні бесіди щодо попередження правопорушень дітьми, дитячої бездоглядності та безпритульності, недопущення насильства в сім’ях. Батьки попереджені про відповідальність за ст.184 КУпАП («Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей»).

Під час рейду ювенальним інспектором на матір малолітньої дитини складено адміністративний протокол за вищезазначеною статтею, який буде направлений до суду для його розгляду.

поліція Авдіївка ВЦА діти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии