• Головна
  • На Донеччині обговорили перспективи розвитку туризму в регіоні
10:21, 10 лютого 2021 р.

На Донеччині обговорили перспективи розвитку туризму в регіоні

На Донеччині обговорили перспективи розвитку туризму в регіоні

9 лютого під головуванням заступника голови облдержадміністрації Юлії Костюніної відбулась онлайн-нарада з питань розвитку туристичної галузі у Донецькій області.

Як інформує прес-центр ДонОДА, на нараді також були присутні в.о. начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Аліна Певна, директор департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин облдержадміністраціїОксана Головко, керівництво Бахмутської, Костянтинівської, Краматорської, Мангушської, Нікольської, Святогірської, Сіверської та Соледарської ОТГ, а також представники ДП «Артемсіль», ПАТ «ArtWinery», РЛП «Краматорський» та НПП «Святі гори».

Під час зустрічі обговорили питання розвитку та популяризації «туристичних магнітів» Донеччини, актуальні питання, що постають перед органами місцевого самоврядування, зокрема, новоутворених громад. Були розглянутіджерела фінансування проєктів розвитку туристичної інфраструктури та шляхи впровадження алгоритму розвитку туристичної галузі в територіальних громадах. Також було надано інформацію щодо проведення навчальних семінарів з написання грантових проєктів.

Як відзначила Юлія Костюніна, протягом 2020 року ДонОДА провела багато заходів з метою розвитку «туристичних магнітів», однак розвити туристичну галузь регіону без ініціативи та бажання громад неможливо.

-Краще, ніж ви, ніхто не знає принади нашого краю, його потенціал та, безумовно, проблематику. Саме тому, за ініціативи облдержадміністрації, ми проводимо таку установчу нараду, щоб визначитись з напрямами розвитку туристичної галузі, наявними проблемами та шляхами їх вирішення, нашими подальшими спільними діями та обмінятись існуючим досвідом, - сказала Юлія Костюніна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#туризм #ДонОДА #ОТГ #Донеччина
live comments feed...