В Авдіївці розпочався набір у групи Української Асоціації Карате Кіокушикайкан

В Авдіївці розпочався набір у групи Української Асоціації Карате Кіокушикайкан, Дарья Воронцова

Українська Асоціація Карате Кіокушикайкан у м. Авдіївка проводить набір дітей та дорослих у групи за віковими категоріями: від 6 до 12 років, та 13 і старші.

Як повідомляє avdeevka.city, окрім тренувань містянам пропонують участь у змаганнях з куміте (поєдинок 2 спортсменів) та ката (показові виступи 1 спортсмена), отримання поясів та поїздки в спортивні табори.

Тренування проводить висококваліфікований інструктор з низкою перемог та досягнень в улюбленій справі – Денис Припадчев.

-Дуже велике значення ми приділяєм як фізичному аспекту тренувань, розвиваючи силу, витривалість, спритність і кмітливість, так і духовному, навчаючи правильно користуватись цією силою, а також бути скромним і сміливим, добрим, чесним, відповідальним, мудро та гідно вирішувати труднощі, - розказує тренер.

Вихованці Дениса Припадчева – неодноразові чемпіони багатьох всеукраїнських змагань та турнирів. Доказом того є чисельні нагороди та дипломи.

Зараз у секції віком від 6 до 12 років займається 8 майбутніх чемпіонів, а у групі від 13 років - більш професійно підготовлені 12 спортсменів.

Влітку вихованці клубу виїжджають до спортивних таборів, де разом з відпочинком отримують нові професійні навички та знання.

Розклад тренувань наступний:

·Для дітей 6-12 років: понеділок, середа, п’ятниця.

·Для підлітків 13 років та старших: вівторок, четвер, субота.

Кожного дня початок тренування о 18.20 за адресою: вул. Молодіжна, буд.7. За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: +380507352667

Авдіївка карате тренування фізпідготовка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии